Fēnikss Laimētava - Slikts serviss

Tātad anniņmuizās bulvāris 90 iestādē "Fenikss" iegāju un piesēdos pie "aparāta" uz kura dega/mirgoja poga select game un tad pie manis piegāja bārmene un pajautāja vai vēlos kafiju vai tēju un tulīt pat cilvēks, ko apsargs nosauca par vaļera man piedraudēja un līdz ar to izsaucu policiju katrā ziņā vaļera bija gatavs sagaidīt viņus, bet vēlāk tomēr acīmredzot nobijās un aizgāja prom un tad apsargs man prasīja, lai atsaucu policiju - tā arī darīju, bet tikai pēc tam sapratu, ka viņš varētu mani gaidīt aiz stūra, uz ko apsargs atteica, ka nē... Izejot ārā no spēļu zāles anniņmuižas bulvārī 90 konstatēju, ka tomēr tieku gaidīts aiz stūra! Un arī apsargi un viena no bārmenēm to redzēja... Vārdu sakot nācās iet uz mājām slepeni... Un tagad 27.03.2019 datumā ap 2: 00 naktī aizgāju uz šo pašu spēļu zāli anniņmuižas bulvārī 90, bet šoreiz bārmene bija ļoti slinka un izskatījās, ka guļ... Tātad visu laiku liku viņai mainīt naudu vai pirku alu bārā, kas viņai acīmredzot nepatika - prasīju viņai (ilona vārds) , lai samaina daļu no atvinnētās naudas pa eiro monētām uz ko viņa atteica, ka nemainīs... Pēc kāda laika aizgāju pie bāra un taujāju pēc alus un iedevu 5 eiro un 50 centi, bet alus maksāja 2 eiro un 50 centi un lūdzu, lai atlikums tiktu izdots pa viena eiro monētām un tajā brīdī kasiere pārjautāja, ko vēlos un es vēlreiz paskaidroju un tād vēlreiz pārjautāju vai viņa visu saprata un vēlreiz atkārtoju visu teikto... Vēlāk sēžot pie spēļu aparātiem pie manis pienāca firmas "koblenz" apsargi un teica, ka esot nospiesta poga un man jāiet uz ko atbildēju, ka nospēlēšu savu naudu līdz summai, ko kasē var izņemt, jeb noapaļošu summu un tā arī darīju un apsargiem nebija pretenziju. Bet kad izejot ārā no spēļu zāles fenikss sāku filmēt apsargi sabijās un tajā brīdī sāku gaidīt, lai šie iziet ārā, lai varu tos nofilmēt un pēc aptuveni 25 minūtēm atbrauca kriminālās policijas ekipāža, kura man mēģināja ieskaidrot, ka nedrīkstu atgriezties šajā spēļu zālē, bet es atteicu, ka nemaz netaisījos, bet gribēju tikai nofilmēt "koblenz" apsardzes darbiniekus iekāpjam automobīlī!
Vārdu sakot bārmene man pārmeta par to, ka nesagaidīju iepriekšējā reizē policiju, lai gan atcēlu izsaukumu pēc apsarga lūguma un šoreiz bārmene - ilona, acīmredzot gribēja gulēt un negribēja pildīt savus pienākumus un man liekot to viņai darīt - viņa izsauca apsargus...
Katrā ziņā anniņmuižas bulvāris 90 spēļu zāle fenikss ir ļoti bīstama!

27.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Komentāri (7)

RAMONA👀 27.03.2019

Baigais stâstnieks esi!

B BK 27.03.2019

Tu esi slims cilvēks. Ej ārstēties.

A AtnasS 27.03.2019

Enrike:D

Pārdеvējs© 27.03.2019

Nākošreiz tas beigsies ar asiņainu slaktiņu?

veesaa007 27.03.2019

Reāli nospēlētas smadzenes cilvēkam. Līdzjūtība ģimenei.

K Kristaps 27.03.2019

Lai dievs apgramsta. Kas vispār tev lāva filmēt spēļu zālē?

L Linda* 30.03.2019

Pilnīgs sviests...

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes