www.sudzibas.lv Fenikss Laimētava Nelaipna apkalpošana

Fēnikss Laimētava - Nelaipna apkalpošana

Bārmenes Saldū. Vārdā Iveta. Tas nau normāli, ka no viņas vienmēr uz klientu ir negatīva attieksme, gadiem. Pārmetumi utt. Un vispār visas viņas tur gadiem strādā, bet attieksme ir nomierinoša. Ja vispār šai lapai ir nozīme, tad izvērtējiet. Jo tas vairs nau normāli, ne cieņas ne kā vairs tur nau palicis. Ja netiks nekas darīts, vērsīsimies tālākās un aukstākās iestādēs. Ar cieņu klients.

16.07.2019

Z

J Jānis Adijāns 16.07.2019

Pilnīgi piekrītu. Lai arī šobrīd vairs negembloju tomēr, tad kad to darīju, man nebija ne mazākās vēlēšanās iet Saldus fēniksā un pamatā dēļ šīs attieksmes

"vērsīsimies tālākās un aukstākās iestādēs." - Ziemeļpola Balto Lāču tiesā?

Kolta 16.07.2019

“Nav” nebūt nav tas pats kas “nau”. Tik daudz jau nu skolā iemāca.

B BK 16.07.2019

Ej lūdzu ārstēties. Tu esi slims cilvēks.

Joe Rogans👽 17.07.2019

Kādu tu attieksmi gribēji sagaidīt? Ej pie sava aparāta un spēlē, liec bārmenei mieru, viņai tu nepatīc.

S Spuris 17.07.2019

To spēļu zāļu apmeklētāji-klienti ir neglābjami slimi cilvēki.Pareizi vien ir izturēšanās no bārmeņu pises,jo tie klienti ir pielīdzināmi slimībai ar atkarību narkomānu līmenī - nospēlē visu savu dzīvē.Ir tādi redzēti.