Fēnikss Ceļojumi - Ceļojuma firma

Sveiki... gribu izteikties par šo firmu, lai dažs labs nepadomā, ka tomēr ir laba. Kaut telpas šai firmai un mājas lapa izskatās diezgan pievilcīgi tomēr neļaujat tikt apmānītiem... caur pretīgu biznesu tas viss tik iet cauri...! Biju ceļojumā uz Grieķiju... autobuss labs, prottams, ka visa publika 80% ir krievu valodā runājošie, bet ne jau ir grūtības sarunāties, bet vnk viņi ir citādāki cilvēki tas jāņem vērā. Bet būtiskā lieta ir tā, ka saplānotais laiks uz ekskursijām ir pakaļā.. visu laiku jāskraida tur atpakaļ, nekam nekur nekādīgi nav laika, jo šoferīši grib braukt uz viesnīcu atpūsties ātrāk. Protams visas viesnīcas ir mēsls. Kamēr mēs grieķijā dzīvojām kaut kāda hotelī kur mums brokastīs deva sapuvušu maizi un vecas desas un olu katru rītu visu nedēļu un trīsvietīgajā istabā bija divvietīga gulta un raskladene tikmēr mūsu gide dzīvoja luksus hotelī. Visas viesnīcas bija mēsls izņemot vienu, kas bija rumānijā... drausmas... Mēs salīdzinājām cenas kādas mums saka gide ievācot naudu piemēram par braucienu ar kuģīti un cik patiesībā tas maksā un starpība ir milzīga... viņi tur nodarbojas ar biznesu baigo... tik izslauc no visiem naudu uz tā rēķina ka citi neko nesaprot... tādēļ tiešām izmantojiet citu firmu pakalpojumus ja vien negribat gulēt uz raskladenes saēdies sapuvušu maizi un PATS GALVENAIS ja vien negribat visu laiku sjkraidiit kaa suņi neredzējuši neko no tā visa kas tika solīts ceļojuma aprakstā... kaut tas fenikss noslīktu un vēlu jums drošu ceļošanu. :)

I iinuu 07.06.2009

Pilnībā piekrītu viedoklim par šo ceļojumu aģentūru! Kaut kas līdzīgs bija ceļojumā ar autobusu uz Portugāli 2008.gada oktobrī : 1) gide viennozīmīgi visa ceļojuma laikā sniedza informāciju tikai krievu valodā; 2) vienā no ceļojumu dienām autobusa šoferi tik ilgi maldījās pa dažādiem ceļiem, ka nepastējām apskatīt programmā norādīto Sintras pili par Cabo da Roca pat nerunājot; 3) aukstie oktobra rīti garajos pārbraucienos pussalūzušajā neapsildāmajā autobusā; 4) neparedzētais laiks pusdienām pārbraucienos vai apstāšanās uz pusstundu, lai ieturētu pusdienas sjestas laikā, kad Spānijā neviena sevis cienoša kafejnīca nestrādā u.tml. Turklāt pēc rakstisku pretenziju saņemšanas firmas vadība tikai tad sāka kustināt ar ausi, kad bijām griezušies pēc palīdzības Patērētāju tiesību centrā un Valsts valodas centrā (kaut arī tie, izrādās, atrakstās tikai formalitātes pēc).
Noteikti neiesaku nevienam ceļot ar Fēnikss! :(

A Anders 18.10.2009

Piekrītu viedoklim.Biju ceļojumā uz Portugāli 2009.09.30.. Mūsu gide Marija vadija ļoti paviršas ekskursijas.Kad gribējās apmeklēt kādu muzeju, tas šajā dienā bija slēgts, vai arī gide atrunājās, ka nav laika un tas ir par atsevišķu naudu, un neviens jau negrib maksāt.Braucot uz Portugāli un apstājoties viesnīcā 15km no Lisabonas, ekskursija uz Liabonu bija par papildu samaksu (20euro), kur bija predzēts vietējais gids, kas diemžēl izpalika.Un tad vēl ekskursijas sākumā nenormālie pārbraucieni pa 1200km dienā.Autobusa tolete 10 dienā bija ciet. Neiesaku ceļot ar Fēnikss.

A albis 18.10.2009

man iepatikās on line čats tiko tur biju ja kāds vēl bija pasakiet

I Ilzīte 25.08.2011

Gribētos, lai citi "neiekrīt", izvēloties par sava ceļojuma organizatoru firmu "Fenikss".
Sadomājām šovasar aizbraukt uz Franciju ar autobusu - tas bija pilnīgs sviests!! Gide Marija sniedza visai nejēdzīgu informāciju (latviešu valoda viņai sagādā zināmas grūtības), programma bija nepārdomāta - nu nav vērts braukt n-tos kilometrus, lai pēc tam 45 minūtes apskatītu Luksemburgu vai Antverpeni (tieši tuk daudz laika bija atvēlēts šo pilsētu apskatei). Iespaids par gidi - aprobežota un augstprātīga.
Jā, un tad vēl tā kolektīvā biļešu iegāde - piemēram, pērkot biļeti pieaugušajam tā maksā EUR 9, -, grupai - EUR 7, - vienam cilvēkam, bet no mums ceļojuma sākumā tika iekasēti EUR 12, - no cilvēka (lai būtu lētāk?? un ātrāk). Neslikts bizness - peļna EUR 5, - no cilvēka. Jā, un tad vēl bija jāpiemaksā par brokastīm (kaut gan tas bija iekļauts programmā).
Bet tas vēl būtu sīkums, salīdzinājumā ar pēdējo viesnīcu Polijā (Paradise). Kaut ko tādu vēl nebija nācies redzēt!! Daļai grupas tika iedalīti- piesmakuši numuriņi pagrabstāvā, briesmīga un smirdīga gultasveļa, lietotas ziepes dušās - tauta bija šokā!
UZMANIETIES no tūrisma firmas FĒNIKSS!!

R Rosa 28.08.2011

Hey, kliler job on that one you guys!

T teiguru 05.09.2012

Sveicināti! Biju domās ka man tik ar sievu bija negatīvs ceļojums, bet redzu ka neesmu pirmais. Kaut kāds SVIESTS. Programma: "Azūra Krasts. Lavandas smarža, absinta garša." galīgi neapdomāta, kāda jēga tiem gariem pārbraucieniem ka atbraucot uz vietas ir tikai 2 stundas laika, kur var izvēlēties vai nu normāli paēst pa visu dienu vai iet uz pludmali vai apskatīt pilsētu. Vienkārši super jāizvēlas vienu iespēju no trijām jo laika katastrofāli nepietiek. Vienu dienu vispār tik braucām un par neapstājāmies nekur paēst, kas bija cilvēkiem somā aizķēries "ēdams" tas bija arī labi. Tā arī bijām porfuma rūpnīciņā, programmā tādas nav bet gidei te paziņa rukā, kur turot Rīgas balzāmu uzreiz pazuda no mums un atdeva vietējai ekskursiju izvadāt ar shopingu, nu ko savus procentus te dabūja no tā cik mēs sapirkām... Šoferi piedodiet vispār ar pirkstu pa karti brauc līdzi un no bāņa nogriezšanās vietām brauc garām tad sākas riņķošana ceļu meklēšana. Galīgais sviests.

R Rasma Timermane 30.03.2016

šajā firmā tiešām strādā dīvaina sieviete, kas atbild uz mobilo telefonu, konkrēti cik laika veltīs ekskursijām , katru dienu atbildēt nezin, tā saka varbūt uz konkrēto objektu 45. minūtes (sastrēgumi, kā gids izlems, dīvaini un tad brīnās kad tūristi nebrauc , daudzi braucieni atcelti). Vajag 2. pilsētiņām veltīt 1. dienu (nobraukums dienas lai būtu 300 km, tad arī cilvēki braiks ekskursijās, kad to sapratīs Fēnikss administrācija (nenovelt laiks slikts, ceļa remonts). Kurš dienā nobrauks 900 km un ekskursija 45. minūtes, SVIESTS TAK.