www.sudzibas.lv Fēnikss Ceļojumi 5000 km 6 dienās - non stop!

Fēnikss Ceļojumi - 5000 km 6 dienās - non stop!

Ir daudz pretenziju pret Austrija-Francija-Vācija-Šveice-Lihtenšteina brauciena organizatoriem, tirgotājiem, grupas vadītāju un paša autobusa tehnisko stāvokli. Lūdzu atsaukties šī brauciena grupas dalībniekus laikā no 23.12.2014 - 28.12.2014 ar autobusu Neoplan 116, CL 9700. Tāpat lūgums atsaukties citus tūrisma grupu dalībniekus kuri izmantojuši grupas vadītājas Ingas (t. 26533496) pakalpojumus (viņa arī medmāsa) Diemžēl par viņas uzvārdu netikām informēti. [slēpt]@inbox.lv

L Latio Fox 30.12.2014

JA, CELO AR AUTOBUSU - ir jaareekinaas ar saadaam-taadaam neertiibaaam, veel jo vairaak, ja ir tikai 5 dienas atveeleetas celojumam!Tas tacu mulkim skaidrs, ka 5 valstiis ar autobusu celojot nav iespeejama maksimaala ekskursija!!!
Diemzee, tad ir jaalido ar lidmsiinu, vai jaakursee ar praamjiem ...

B Baigais999 31.12.2014

Esmu viens no tiem...

A amberland 15.07.2015

Šausmigs brauciens 04.07 2015-ari ir daudz pretenziju pret Vāciju.Šveice un Aljpas ezeri brauciena organizatoriem, tirgotājiem, grupas vadītāju un paša autobusa tehnisko stāvokli-ne strada kondicioners, bija +37!!! Autobuss Neoplan 116 no Fortuna Travel. Grupas vadītāja Marija nekompetenta un slikti zina tematu un savējos pienākumus. Remonta autobusa del mēs atbrauc viesnīca ap 3-4 rita, bet ezerā un pilsetiņās-ap 12 nakti. Pa dienu mēs redzējām tikai 2 pilsetas un 1 ezeru-visi citie tikai nakti!