Fēnikss Ceļojumi - PORTUGĀLE

Tikko atbraucu no ceļojuma uz Portugāli ar firmu Fenikss Ceļojumi un "visu laiku izcilo Ģidu MARIJU." Viss sākās ar to, ka šī MARIJA mūs sagaidīja Polijā. Tālāk vēl lābāk. MARIJAS latviešu valoda bija neciešama pat man, krievietei. Par ekskursiju organizēšanu un vadīšanu ir tikai viena atzīme - 2 (viss tikai priekš galočki - piem.Bordo mēs bijām 1 st., nu i pietiek, un tā visur, nekāda brīvā laika, nebija laika paest, nebija laika , lai pastaigātos un t.t.). Viņa , kā Susanins vadīja grupu pa šauriem ceļiem, nekad nesagaidot, vai visi ir klāt. Citās firmās katrā pilsētā ģids iedod karti ar atzīmi, kur gaidīs autobuss, un katrā valstī - minimālo vardnīcu, un izsedinā tūristus tuvāk pie objektiem, nevis autobusu stāvvietā, un tad jāzaudē laiku, lai atnāktu pie tā objekta, kā bija Porto, kur zaudējām 2 st. no sava laika. Galvenā šī ceļojuma iegūve - es zinu, ka Eiropā ir labi autobani. Par Feniksu un MARIJU - tā ir ŠARAŠKINA KONTORA, NEIESAKU PAT IENAIDNIEKAM BRAUKT AR ŠO FIRMU. Es brīnos, ka tāds cilvēks var strādāt par ģidi. Nevienā pilsētā nebija provesionāla ģida, nevienā muzejā viņa negāja ar grupu, lābāk pasēdēt kafeinīcā. Katrā viesnīcā labs ģids vienmēr pasaka, kādā numurā viņu meklēt, šeit nekā tamlīdzīga. Secinājums ir viens - AR FENIKSU - NEKUR UN NEKAD !!!!!

H

L lapsiņa 12.11.2013

Ja brauc kopā ar Andreju, tad viss ir o.k. Ļoti bēdīga, ka tāda neslava firmai.

S spečoks 10.12.2013

Jā, tieši tāpēc pirms brauciena vajadzētu painteresēties, kas būs gids vai brauciena vadītājs, nevis braukt ar PROSTA MARIA, kuras pakalpojumus, kā izskatās Fēnikss bieži izmanto. Un tomēr, firma ir atbildīgi, ja viņai ir šādi gidi.
Vēl viens komentārs ceļotājiem - braukt ar autobusu uz Portugāli!!?? Pirms piesakieties ceļojumam, paskatieties kartē, kur Portugāle atrodas, lai pēc tam nav jāčīkst, ka 4 dienas jānobrauc pa 1000 km dienā. Ir aitas - ir cirpēji. Un nav nekā jauna ši pasaulē ...

M marīte888 06.09.2015

Sveiki! Pilnīgi tas pats vārds vārdā, firma –Fenikss Ceļojumi, gide –Marija, tikai brauciens uz Austriju –Šveici -Vāciju. MARIJA mūs sagaidīja arī Polijā, intereses viņai pilnīgi nebija (jo viņa tīko atgriezusies no cita ceļojuma, precīzāk nevis atgriezusies, bet paniem mūs pusceļā).
Vietējo gidu pilsētas nebija, firmas gide – Marija, stāsta minimālāk par minimālo. Laika super maz – vai paēst, vai suvenīru pirkšana, vai objektu skaitīšana. Un tiešam vai nu viens, vai nu otrs. Vēnu štrudelis, Vāciju desiņas 9ko visi reklamē) – nav laika pagaršot (brīvs laiks: 40 min- 1 st.), to visu ilgāk gatavos, es jau nesaku par to ka jāatgriežas tikšanas vietā.
Nebija ari apskates ekskursiju ar autobusu (kā citam firmām), tikai tik cik braucam līdz pieturas punktam. Parasti autobusi izsēdina tūristus tuvāk pie objektiem, nevis autobusu stāvvietā, te tiešam tikai stāvvietas.
Tiešam neiesaku, katru gadu kaut kur dodamies, ir ar ko salīdzināt, bet ar Fenikss Ceļojuma firmu – vairs NĒ

M marīte888 06.09.2015