www.sudzibas.lv Fēnikss Ceļojumi Paldies un uzslava

Fēnikss Ceļojumi - Paldies un uzslava

Ar ceļojumu biroju Fenikss un grupas vadītāju Ingu viss ir kārtībā. Esmu gaužām slinka rakstītāja, bet šis nu ir īpašais gadījums, kam par godu nolēmu arī piereģistrēties. Žēl, ka firma pati neieliek te visas labās un pozitīvās atsauksmes par šo pašu Ziemassvētku braucienu uz Šveici un Strasbūru, Vāciju. Tāpēc mēģināšu viest apskaidrību par šo ceļojumu, lai viedoklis nepaliek tik vienpusējs un lai kāds neiedomājas, ka iepriekš divi uzrakstītie viedokļi ir tie, kas ataino visas grupas viedokli.Ceļojums: mīnusi – tiešām daudz un gari pārbraucieni, bet viss tas bija zināms jau piesakoties ceļojumam. -varētu būt vairāk brīva laika (vēlams dienā) arī Minhenē un Nirnbergā, bet šim visam ir ļoti objektīvi iemesli. Dienā, kad braucām uz Vīni mūs apturēja uz dokumentu pārbaudi un noturēja uz robežas vairāk kā stundu. Vācijā bija putenis – sniegs un sastrēgumi uz ceļiem, un te nu nekādi nav vainojama nedz ceļojumu firma, nedz grupas vadītāja, kurai visdrīzāk pirmā sūdzības rakstītāja izvirzīja neiedomājamu prasību – visu organizēt tā, lai nebūtu ne sniega, ne sastrēgumu un lai visu paspētu laikus. Tāpat pirmajai sūdzības rakstītājai nepatika slēgtie veikali, gan tualete autobusā un visu ceļu grupas ceļotājiem bija jāklausās viņas nepārtrauktā burkšķēšana par to, ka principā viņu neapmierina nekas uz šīs pasaules.Papildus izmaksas, par ko tiek vainota Inga nav viņas iegriba un prasība, kaut sūdzības rakstītājs apvainoja grupas vadītāju skopumā un pēkšņā bagātībā, kuru tagad vajagot izmantot viņa izklaidēšanai.Tualete brauciena laikā bija vaļā, to izmantoja tie, kam to vajadzēja, kaut arī pieturas bija ik 3-4h. Pusdienas paēst varējām it visur, izņemot Nirnbergu, kur atbraucām dabas stihijas dēļ tikai vakarā, un laika trūkuma dēļ vairs to neizdevās izdarīt. Inga to paredzēja un no rīta bijām iebraukuši lielveikalā, kur lūdz visus iegādāties ēdienu un dzērienu ceļam, ja nu gadās palikt sastrēgumā (kas arī piepildījās)Otrs rakstītājs (krievu valodā) izcēlās ar prasību grupas vadītājai visu laiku smaidīt, pieprasīja papildus pieturu lielveikalā Čehijā (jau pēc tam, kad mēs tikām aizturēti uz robežas)un vēl pamanījās prasīt pusdienu Minhenē, it kā tas vispār būtu iespējams. Radās iespaids, ka cilvēki vienkārši nonākuši pretrunās paši ar sevi, nespēj sadzīvot ne ar grupu, ne grupas vadītāju, ne paši sevi.Ceļojums tika izpildīts viss, kā rakstīts programmā, informācija tika sniegta divās valodās, interesanti stāsti, un vairāk prieka sniegtu, ja katrs savas negācijas spētu paturēt pie sevis. Paldies šoferiem un Ingai. Firma gan varētu likt maršrutus tomēr mazāk sasteigtus, bet tā arī ir mūsu – ceļotāju izvēle kurp un kā braukt. Paldies.

C

G ghmmmm909090 08.01.2015

kā tev ar galvu un smadzeņu saturu? man gan domāt-tev tur sūdains diezgan. murgo mazāk un visi no tā tikai iegūs.
sarakstiju tu te penteri, no kura nekā saprast nevar+nahuj vispār te skricelēji. TE TAK NAV PATEICĪBAS PORTĀLS. zoss.

G ghmmmm909090 08.01.2015

sarakstiji tu te penteri, no kura nekā saprast nevar+nahuj vispār te skricelēji. TE TAK NAV PATEICĪBAS PORTĀLS. zoss.