www.sudzibas.lv Express pasts Mobings darba vietā

Express Pasts - Mobings darba vietā

Briesmīga attieksme no kolēģu puses! Kliedz virsū ka sunim, pajautāt neko nevar, jo psiho un bļauj virsū. Nostrādāju nedēļu un laidos prom, lai gan ļoti patika šis darbs, pat neskatoties uz nabaga mazo aldziņu, būtu labprāt strādājis, bet nu šādu mobingu nespēju izturēt...

22.04.2020

K

T Turkey901 22.04.2020

"Kliedz virsū ka sunim, pajautāt neko nevar, jo psiho un bļauj virsū"

Iespējams, uzdodat stulbus jautājumus? Tie nevienam nepatīk!

T Turkey901 22.04.2020

"Kliedz virsū ka sunim, pajautāt neko nevar, jo psiho un bļauj virsū"

Iespējams, uzdodat stul*us jautājumus? Tie nevienam nepatīk!

V vegangains 22.04.2020

Atbildēt uz stulbiem jautājumiem var arī normāli - nebļaujot un nepazemojot. Tas pat būtu baigi vēlams, ja esi darba devējs/priekšnieks/vadītājs.

K Kaļķu16... 20.05.2020

Kopš aizgāju no turienes, 2 mēn. laikā ir nomainījušies vēl 3 darbinieki, takā diez vai jautājumi tur būs pie vainas! Un biju šokā kā tur tiek mestas un spārdītas pakas, nemūžam neko ne sūtīšu caur ekpresspastu!

T tele2 nidejs 22.04.2020

Vecie "stariki"trīc par savām darba vietām..nesanāktu vairs griķiem un sūdruļiem

Trolljäger 20.05.2020

būt par pastnieku bija mans bērnības sapnis, tak forši - braukā ar veļuku un par to vēl maksā, un tā ka darbs ir agri no rīta, var vēl paspēt nopirkt saldējumu pirms tas izpirkts!

lasot šādas atsauksmes priecājos ka nepiepildīju savu bērnības sapni :D