Evija Kulakova Compensa - Maldināšana

Sliktākā pieredze ar šo jaunkundzi.Dotais personažs neprot atrasties sabiedrībā un veidot attiecības,kategoriski aizliegts tādam cilvēkam strādāt kolektīvos.Izplata tenkas,auž intrigas,neiztikt bez viltībām un manipulācijām.Cik zinu strādājusi Gjensidige apdrošināšanā kur bija problēmas ar kolektīvu ka arī Evolutionā tāda pati problēma.

K

C Compensa Support 21.02.2023

Labdien!

Lai mēs varētu izskatīt ierakstīto sūdzību par Compensa darbinieci, lūdzam atsūtīt detalizētāku sūdzības izklāstu uz e-pasta adresi [slēpt]@compensa.lv

Ar cieņu
“Compensa Vienna Insurance Group” ADB Latvijas filiāle

C Compensa Support 06.03.2023

Diemžēl portālā ievietotā e-pasta adrese netiek korekti atspoguļota. Lūdzam sazināties par tālruni 8888

K Kukuu123456 04.10.2023

Esmu strādājusi ar šo personu kopā. Diemžēl šī visa ir pilnīga taisnība. CIlvēks kolektīva rada nenormālas tenkas, intrigas, aiz muguras runā neiedomājamas lietas. Šai sūdzībai uzdūros pilnīgi netišām. Ļoti žēl, ka cilvēks 33 gados joprojām nevar izkāpt no šī bērnu/jauniešu līmeņa domāšanas un attistīt sevi kā personu. Evija, novēlu tev tiešām visu labāko un apdomāties par atieksmi cilvēkiem sev blakus un apkārt. Diemžēl komunikācija ir visa zelta atslēga. Nenovēlu nevienam šo kolēģi. Nekad...

B Bijusī kolēģe 04.10.2023

Kad man paziņoja par šo sūdzību nodomāju- tiešam ir pagājušo tik daudz gadi kā nekontaktējamies, bet joprojām cilvēks nav sapratis pilnīgi neko? Tumsonība. Esmu strādājusi ar viņu kopā un piekrītu pilnīgi katram vārdam ko šeit raksta. Stulbākais, ka agrak domāju, ka vaina ir manī un es pieļāvu kļudu komunikācijā…. Tieši tik ļoti viņa manipulē…

B Bijusī kolēģe 04.10.2023

Ooo jaaaaa! Beidzot kāds to pateica. Evija nav domāta kolektīvam darbam. Esmu stradajusi kopā arī

K Kolēģekolēģe 05.10.2023

Nelīdzsvarots cilvēks,kas ienīst visus un visu apkārt. Ar tādu cilvēku nav droši atrasties blakus.