Euroskor - zābaki

pirms gada nopirku zābakus Euroskor veikalā, īstas ādas, ar zemu zoli, bez papēža, riktīgi piemērotus īstām ziemām. Zābaku cena bija Ls 90 lati, ar atlaidi (akciju) Ls 60. Izturējos pret tiem labi, kopu un darīju visu, kā rakstīts pamācībā. Cerēju, ka ar šiem zābaciņiem nostaigāšu 10 gadus kā vecos labos laikos. Muļķibas! Tagad vienam zābakam salūza zole, esmu ļoti neapmierināta ar Euroskor. Neiesaku arī citiem tur iegrābties par augstām cenām zemas kvalitātes apavus. jo ja zābaki kas maksājuši 100 latus un vairāk, tagad ir nopērkami par 20 latiem, vai tik veikali nedzīvo uz klientu naudiņas, tos krāpjot. Kāda tad ir garantija par tik augstu cenu? Ir man arī NSKing zābaciņi, pirkti par zemāku cenu, nav ādas, valkāju jau 4 gadus un izskatās kā jauni.
Euroskor ir fuij!

E Eseseseseseseses 03.01.2010

par sito gan apsmeejos...(c) "Cerēju, ka ar šiem zābaciņiem nostaigāšu 10 gadus kā vecos labos laikos."

nu tas ir apmeeram taa kaa vecajaa labajaa latviesu filmaa 'emiila nedarbi', kur ulda dumpja speeleetais nu ljoooooti taupiigais gimenes teevs suukstiijaas, ka emiils valkaa zaabakus ikdienaa, jo taa jau katrus 10 gadus jauni buusot jaapeerk...

ja tiesaam veelies zabakus neesaat 10 gadus, tad pasuuti privaati pie laba kurpnieka, dargaak jau par tiem 100, - latiem diez vai buus. vai vismaz izveelies labu ziimolu un peerc to labaa veikalaa, lai neuzrautos uz pakaldarinajumiem. 'euroskor' jau no saakta gala ir tirgojis drazas par augstaam cenaam, tas ir labi zinaams fakts, cilveeki pasi ir vainiigi, ja tomeer tur iepeerkas.
plus veel pirms gadiem 10 pie 'euroskor' veikala teerbatas ielaa bija apavu labosanas darbniica (man liekas, ka abam firmaam bija vieni un tie pasi saimnieki un tas jau principaa izsaka visu par apavu kvalitaati) un tur kurpnieks bija vienkaarsi histeerisks vecis, kurs uz klientu 'noraavaas' jau peec 30 sekunzu sarunas. debiila iestaade caur un caur...

R Raitis 03.01.2010

Neatbalstu tik dārgas preces sen jau, jo kvalitāte vairumam tādi pati kā pa 20 Ls.

š šeherezade 03.01.2010

Euroskorā tiešām nav, ko pirkt--izvēle nieciga un apavi diezgan nemoderni...Cenas neatbilst kvalitātei, tādēļ jau vairākus gadus tur nemaz neiegriežos...

Z Zanīte 30.01.2010

JĀ TIE EUROSKORA APAVI IR GARĀM!!!

UN TĀ APKALPOŠANA LIEPĀJAS ABOS VEIKALOS AR ĻOTI SLIKTA-TUR TĀS PĀRDEVĒJAS SMIRD PĒC ALKAHOLA-TO ES NESAPROTU KĀ VAR DZERT DARBA LAIKĀ VAI TAD PRIEKŠNIECĪBA TO NEREDZ :((

ES CERU KA TAGAD KĀDS TAI AUKŠGALĀ SADZIRDĒS UN DARĪ KAUT KO LIETAS LABĀ!!!TAS TAK TĀDS KAUNA TRAIPS!!!

A Artūrs 08.02.2010

Zābakiem ir 2 gadu garantija, nes lai remontē vai maina!

H Helga 16.02.2010

Nepamatotas augstas cenas ar ļoti zemu kvalitati!!! 3 meneshi un apavus var izmest :(

M Madara 30.11.2011

Tieši tā - ja jau salūza zole - nes un maini! Visiem apaviem ir 2 gadu garantija, jebkur pirktiem!
Man gan Euroskor ļoti patīk - esmu 20 gadus jauna, bet apavi šķiet tur moderni un cena atbilst kvalitātei, nav jau nemaz tik dārgi ar'.

I interesents 05.01.2013

Citi te slavē Ns King. Ielogoju. Ak tu žē, tur sūdzībām ne gala ne malas. Tad jau tas Eiroskor ir tīri pieklājīgs. Pārbaudiet, ja neticiet.