www.sudzibas.lv Euroskor slikta apkalpošana

Euroskor - slikta apkalpošana

Labdien!
Es šad tad iegāju tajā veikalā un kādreiz ar ko nopirku bet tagad jau vairs neiešu-datumu precīzi neatceros bet tas bija nesen kad iegāju Zivju ielā veikalā Euroskor un mēriju vienu zābaciņu un man gribējās piemērī arī otro kāju un tā nu es stāvēju un vēl daži klienti pie kases un pie mums neviens neiznāca bet noliktavā bija tāda jautrība, mūzika un smiekli ka neviens mūs nesadzirdēja ka mēs pasaucām un tā nu es gāju prom neapmierināta un bez pirkuma-toties iegāju TC Kurzeme un tur nopirku pie laipnām meitenēm sev zābakus.Un es neesmu vienīgā kas ir neapmierināta ar to veikalu-esmu dzirdējusi arī no citiem cilvēkiem neapmierinātību!

Z

R Romāns 30.01.2010

Sveiki.Man tāds nekas nav bijis ar to veikalu bet manai mamītei gan-viņa nopirka apavus vanēsāja kādu nedēļu apmēram un viena kurpe juka ārā.Nu mamīte aiznesa atpakaļ uz veikalu Liepājā un tur bija tāda korpulenta pārdevēja vārds Agija un viņa man centās iestāstīt ka es pa to īso laikciņu esmu noplēusi pati tas kurpes un ka viņām nav garantijas remonts un mamīte palūdz lai pasauc veikla vadītāju un viņa man teica ka var nosūtīt uz ekspertīzi un ka mums vēl būs jāmaksā par to ekspertīzi 20-25 Ls un tā nu mamīte savāca savus kurpes un prom bija.Es jau teicu lai mamma iet uz patērētājiem bet viņa kā jau vairums vecāki cilvēki negrib kašķēties un tā arī izsvieda tās kurpes.Tā jau laikam tās firmas tiek pie bagātības-apkrāpjot nezinīšus un vecus cilvēkus.

R rojs2 30.01.2010

NU, ja mani šādā veidā neapkalpo, es parasti nokliedzos un tad visas kļūst tik laipnas kā smērētas. Patiesībā viņas tagad trīc par savām vietām un ja to atgādina kļust laipnas.

B Bubū 30.01.2010

Tur jau kamēr nepasaka kādu skaļāku vārdu neko nesaprot.brīnos kā tur vispār var ko pārdot ar tādu parsonālu :)))

R Romāns 31.01.2010

Es esmu no Saldus un mums te arī ir Euroskor veikals-pārdevēja tīri tā neko bet vadītāja-galīgi dulla un galīgi garām

B Baiba 01.02.2010

Man nepātīk kā strādā Liepājā Graudu ielā-es tur strādāju netālu no tā veikalā un bieži sanāk iet garām un arī ieeju pastīties kas jauns un vienmēr tur pārdevēja sēž aiz kases.Nu nav tas smuki !

O oskars 15.02.2010

Tā Jums arī vajag, a to sasapņojušies par 89 vai 100 latiem nopirkt baigi kvalitātīvos apavus...ha, ha...visi ir ražoti kīnā un no Ķīnas ieved par paris latiem un Jums pārdot pa 100 latiem, kā tad Jūs domājat, kā veikals nomaksā nenormālo īres maksu ap 1500 lati mēnesī un algas pārdevējām, elektrību, apsardzi uut. Vajag pirkt jaukus un normālus labus apavus piem. no Polijhas, ļoti laba kvalitāte un par pieņēmmamu cenu-ieskaties www.univega.ucoz.lv