www.sudzibas.lv Euroskor drošības sistēma

Euroskor - drošības sistēma

Vakar Euroskor veikalā Tērbatas ielā 16/18 man nozaga maku ar kartiņām, dokumentiem un naudu. Kad emocijas bija pārgājušas, pajautāju vai pārdevēja neredzēja cilvēku, kas to izdarīja (sieviete sēdēja man blakus kamēr mēriju apavus, bet es nepievērsu viņai uzmanību), tomēr pārdevēja man pateica, ka neko nepamanīja un neskatījās uz to pusi, tad pajautāju, varbūt Veikalā ir kameras, uz kurām var apskatīties kas ieiet un iziet no veikala un mierīgi ieraudzīt zagli (veikalā bija tikai 2 klienti, es un tā sieviete, kas ātri vien aizgāja). Uz ko man atbildēja, ka veikalā NEESOT NEVIENA KAMERA. Vai tas ir normāli, ka veikalā, nav neviena kamera? Nav jēgas pat rakstīt iesniegumu policijā jo tur pateiks, ka nav ieraksta - nav pierādījumu. stulbums kaut kāds.. drošības sistēmas līmenis - nulle.

K K 25.07.2011

Ja veikalā būs kameras, normāli cilvēki tur neiepirksies, tikai Maijas.

S Santa 25.07.2011

Ļoti stulba sūdzība. Tagad, ja laikošanas kabīnītē Tev kko nozags Tu arī rakstīsi sūdzības kāpēc nav tur kameras? Padomā no citas puses + ir jāseko mūžīgi savām mantām līdzi, citiem tas nav jādara!!

T Tiktiešām 25.07.2011

Videokameru ieraksti nevar kalpot par pierādījumiem.

K kuuka 25.07.2011

cik bija nauda? kādi dokumenti?

T ToEva 25.07.2011

Varbūt tu arī nofenderēji?