www.sudzibas.lv Euroskor Attieksme, slikti apavi, naudas neatgriešana

Euroskor - Attieksme, slikti apavi, naudas neatgriešana

Pirkt apavus šajā veikalā neiesaku. Nopirku bērnam apavus. Pēc 3 nedēļu lietošanas atkārās zole. Vērsos veikalā ar lūgumu atgriezt naudu. Kad atteicos no veikala vadītājas izteiktā priekšlikuma apavus samainīt, viņa man paziņoja, ka naudu man neatgriezīs, apavi ir speciāli sabojāti, tiem tiks uztaisīta ekspertīze utt. Kad ieslēdzu tālruņa diktafonu un palūdzu to visu pateikt vēlreiz viņa, protams, runāja citu valodu. Nauda man atgriezta netika, ekespertīze netika veikta, bet man atsūtīja eksperta vērtējumu. Internetā pameklējot var konstatēt, ka šis eksperts ir bēdīgi slavens ar saviem „atzinumiem”. Man atsūtītā vēstule bija bez veikala vadītājas paraksta, tātad ar to vēstuli nav iespējams vērsties pat PTAC. Protams vērsos ar sūdzību PTAC, bet…Euroskor – pie Jums līdz šim regulāri pirku apavus, bet tagad Jūs kā klientu mani esat zaudējuši.

R