www.sudzibas.lv ES Consulting Klientu apmaciba

ES Consulting - Klientu apmaciba

Aizgaju uz so valodu centru. Biju te paskatijies..., bet dzirdetas atsauksmes labas... aizgaju pameginat. Ko teikt - labaka neesmu bijis. Atri, pozitivi, kvalitativi. Liekas te konkurenti nemas. Un esmu loti pateicigs pasniedzejai Sallijai!

R

vai esat muļķis? jums vajag kadu citu konsultaciju...

nu tavs rakstišanas , veids un kļudas izsaka visu par šo centru:))

V Volvo darbinieki 26.11.2017

Mulke, kas izskatas pec krupja ar brillem, lai sleptu seju ir tikai ksenija zagorska. Varat iechekot fb. Nonirgsieties!

Krapsana??? Ne!????

Sita komentu drukataja ieva saripo te uzdarbojas. Psihiski nelidzsvarota, apsargi vinu izmeta ara ka miskastes maisu! Nu ko, druka vel, cik tvaicenee tev tur lauj. Pastastisim vel ka uzvedies, ka no malas izskatijas! Hahaha... ar komentariem te nepanaksi neko. Te pa mesliem rakajas tie, kas pasi mesli ir! ne prestizu kompaniju klienti!

O Ogoooooooo 26.11.2017

te neko nevar saprast...

A Ainārs1974 26.11.2017

Te var saprast, ka viena psihiski nelīdzsvarota kundze - nē tā viņu gan saukt nevar, drīzāk - trakā nama kandidāte, kuru redzējuši kaudzēm Volvo darbinieki, to - kā apsargi met viņu ārā, drukā komentārus, ka bijusi uz toefeli, privātstundām un vēl kaut ko - kopumā 3 komentāri, tātad 3 reizes. Tik katrreiz zem cita nika raksata, tik ip adrese viena un tā pati.

Klientu apkalposana

Man domat, ka sis kompanijas klienti te pa mesliem nerakajas. Viniem tam nav laika. Un cik jus te varat melot, pasiem no ta labak paliek. Si kompanija ir te jau sen sen un klienti pat rinda stav. Nu tie kas grib macities! Komente tie, kam slikti visur, japastridas veikala, darba- ja iespejams. Bet ne te! Pasi esam te bijusi, visu zinam kas ka.

Kāds varēs iztulkot man sūdzību? Es neko nesapratu.

A Ainārs1974 26.11.2017

Šī kompānija pastāv un pastāvēs, vienalga, ko te raksta - turklāt pāris personas. Pa 10 gadiem tas nav daudz. Smaidiņš.

V Volvo darbinieki 26.11.2017

Cik tev ksenija zagorska kludas? Tu joprojam lv valodu nezini. Atceries ka Latvijaa tevi gandriz nolincoja par naida kurinasanu pret latviesiem?

Klienti un apmācība

Labdien. Es te iemetu aci. 2 nedēļas mācos šai valodu centrā un domāju vajadzētu saitu, kur tiešām īstie klienti - nevis konkurenti vai kādi citi savdabīgi cilvēki - varētu uzrakstīt ko patiesībā domā. Šeit tikai negatīvais, bet es pēc pieredzes saku - mana pasniedzēja sallija... Prieks mācīties, prieks skatīties! Gan uz viņu, gan to, kā viņa atrod īsto pieeju katram. Var redzēt, ka darbs ir hobijs šai sievietei. Tā ka varu teikt tikai to - tik skaistas sievietes parasti nemēdz būt tik gudras. Paldies jums!

A Ainārs1974 26.11.2017

Vēl gribu pateikt, turies un neņem vērā šīs muļķības, labāk ieviesiet mājaslapā sadaļu, kur klienti var atstāt feedbacku!