www.sudzibas.lv ES Consulting Klientu apkalpošanas kultūra un piemānīšana

ES Consulting - Klientu apkalpošanas kultūra un piemānīšana

Vēlos brīdināt par ārkārtīgu nepieņemamu attieksmi no šī uzņēmuma darbones!
Ja gribat,lai jūs apčakarē dodieties uz ES Consulting valodu centru mācīties angļu valodu. Jums uzreiz tiks izsniegts priekšapmaksas rēķins par vairākām nodarbībām. Gadījumā, ja nespēsiet uz kādu no apmaksātajām nodarbībām ierasties jūs zaudēsiet savu iemaksāto naudu. Neglābs arī tas, ja iepriekšējā dienā (savas vai bērna veselības dēļ), brīdināsiet, ka nevarat ierasties.
SAMAKSA (15ls)PAR NODARBĪBU ZAUDĒTA!
Vienoties neiespējami, jo darbone jūs pazemos, apgalvojot, ka tāda ir vienošanās. Uz jautājumu, kur tad ir tāda vienošanās vai līgums ar SIA "ES Consulting" darbone atbildēs- "Mēs sniedzam arī juridiskus pakalpojumus, un tieši tāpēc līgumus rakstiski neslēdzam!" Komunikācija bija klaji necienīga un aizvainojoša, jo pat vārdiski no sākuma netiek teikts par šādām iespējamām sankcijām pret klientu.

I Ilze B 12.11.2012

Izlasīju komentāru un gribu uzrakstīt par savu pieredzi, jo iepriekš minētais ir pilnīga nepatiesība. Es mācījos juridisko angļu valodu ES Consulting. Rakstu tādēļ, jo šis valodu centrs tiešām ir labākais, kas attiecas uz angļu valodas apmācību augstākajā līmenī, jo man bija vajadzīga sarežģita terminoloģija un viss pārējais.

Izgāju 10 nodarbību individuālo kursu un manas zināšanas ir ļoti progresējušas. Iepriekš arī gāju business english kursos līdzīgās vietās, bet ne tuvu nesasniedzu tādus rezultātus kā šeit. Šeit strādā tiešam speciālisti!!!

Un vēl - Pret mani bija ļoti labvēlīga attieksme!
Nodarbības iepriekš brīdinot varēju pārcelt, kad vajadzēja, plus izvēlējos pati laikus, dienas, kad mācīties! (neviens cits to man nevarēja piedāvāt).

Un vēl - ES Consulting neliek neko maksāt uz priekšu! Man pēc pirmās (PĒC, nevis pirms) ļāva izvēlēties, cik nodarbības vēlos un par cik vēlos samaksāt!!!

Nepatīk, ka cilvēks izgāž žulti pret kompāniju, kas tiešām ir labākā šajā jomā, jo nekur citur nav tāda kvalitāte!!! (iepriekš esmu mācījusies 3 valodu centros).

L lind67 12.11.2012

Man domāt, ka tā bija šā cilvēka pieredze un pieredze kā zināms var būt dažāda. Arī es esmu dzirdējusi par (no vienas paziņas) par drastiskajiem noteikumiem par nodarbību atcelšanu šajā Volvo centra kantorī(par samaksu neko nezinu).

S Sergejs Stepanovs 05.01.2017

Par ko šeit runāt! Šim kantorim taču licences nav.

E Escape 19.07.2017

Sai kompanijai Rigas Domes licence ir jau 10 gadus. Ta ir interneta publiski pieejama informacija. Varat atrast RD majaslapa. Cik var melus rakstit?

Visi klienti saņem Rīgas Domes apstiprinātus sertifikātus pēc kursu vai privātstundu pabeigšanas.

V valerija valaine 10.07.2017

ES Consulting ir firma, kura no sakuma pazino vienu cenu, bet beidzot kursus, liek maksat vairak - par 20%. So triku atmaskoja VID. Pecv klienta sudzibas vini veica kontroles triku un si kundze iekrita. Par sis avanturistes viltibam var noskatities sizetu LTV,. Vel megina apmelot VID darbinieci! Nekauniga!

Skatieties sizetu un 10 reizes padomajiet pirms iet pie vinas macities.

E Escape 19.07.2017

Jaa, jaa, tikai klientu daudz un visi apmierinati????. Luk to var atrast sizeta. Un VID ir viens no ES Consulting klientiem. Paldies par reklamu????. Veiksmigi!

E Escape 19.07.2017

Kas attiecas uz sizetu, Sallija pasauca defacto, lai visu pastastitu, jo ... ari LTV ir ES Consulting klients. Ja nesaproti sizeta domu, pasauc kadu paliga, lai tev paskaidro, Ksenija, kas te nekad nav macijusies. Varam jau par tevi ari publiski parunat.

Vai Ksenija, Jums ir saprašana par to, ko publiskajā telpā drīkst rakstīt un ko ne? Acīmredzot nav.

Cena viena, tad otra. Nē. Cenas ir dažādas, atkarībā no tā, ko Jūs mācāties.

V valerija valaine 10.07.2017

ES Consulting vaditaja skaidrojas, kapec sniedz klientiem nepatiesu informaciju par kursu cenam

E Escape 19.07.2017

ES Consulting ir labakie, verte klientu laiku un sniedz kvalitativako apmacibu. Tapec, ja nevar atlauties, jaiet uz zigulu, ne Volvo centru.

P piletnieks 17.07.2017

Tāds pats gadījums notika arī ar mani. Esat uzmanīgi! Izrādās, pret šo "paniedzēju" bija ierosinātas desmitiem lietas par huligānismu.

Lūk, viena no sejām. Tā izskatās ES Consulting

E Escape 19.07.2017

Ksenija, tavs virs cietuma sedes un ari tu ka lidzdalibniece. Gaidi. Pietiek, apmelotaja.

E Escape 19.07.2017

Pasniedzejai ir blondi isi mati, starp citu, nomierinieties skaugi un apmelotaji. Varbut vel kadu svesu bildi no google ieliksiet?

Ksenija Zagorska, par visu rakstīto pret Jums vērsīsimies tiesā un atbildēsiet likumā noteiktajā kārtībā. Rakstītāja - Jūs jau esat identificēta pie vairākiem komentāriem par ES Consulting. Turklāt, melojāt aī par to - nekad neesat bijusi mūsu kompānijas kliente. Jums tiks nosūtīta pavēste.

L l.k2 21.07.2017

Kas tad tā vispār par random bildi? Mati tiešām viņai ir blondi un īsi. Nē, ne īsi. Pusgari. Bet šādi nu gan pasniedzēja neizskatās.

E Escape 19.07.2017

Konkretak - Ksenija Zagorska un aleksandrs zagorskis. Nekas nav beidzies...????

ES Consulting klienti ir augstu stāvošas amatpersonas, miljardieri, miljonāri un viņu atvases, lielu kompāniju CEO, uzņēmumu vadītāji utt. Jo tas ir biznesa valodu centrs, kas darbojas 10 gadus. Ir respektabla dāma, kas vada uzņēmumu un dara to nevainojami.

L l.k2 21.07.2017

Vispār angļu valodu vajag mācīties, jā. Un noteikti šī ir viena no vietām, kur to lieliski var apgūt. Ziniet, mūsdienās jau vispār bez angļu valodas nekur tālāk netikt. Tā ir pamatu pamats visam

V Volvo darbinieki 26.11.2017

Neruna mulkibas! Mulkim mulka runa. Un mulkiem ar savu zulti jadodas kautkur vitur! Velviena lieta - melot nepavisam nav labi, jo viss nak atpakal. Te paris indidi sadomajusies tik drukat no dazadiem nikiem un gvelzt! Nu stulbeni, ko lai saka.

B Baiba1031 26.11.2017

Ļoti patīkami dzirdēt, ka neesmu vienīgā. Ja kāds šeit apsver domu iet vai neiet uz E consulting, tad iesaku neiet. Ir daudzas citas vietas. kur apgūt angļu valodu. Es neteiktu, ka tur iemāca kaut ko tādu, ko internetā vai ar citu angļu valodas pasniedzēju nevarētu iemacīties. Pietam TOEFL viņi māca no internetā atrodamām sagatavēm.. Nav vērts.

A Ainārs1974 26.11.2017

Ieva Saripo,ir MELE! neuzkādu toefeli tu neesi bijusi. Uzraksti vēl, būs vairāk materiāla lietai pret tevi.. Un atkal tavs rokraksts, kad firmas vārdu uzraksti nepareizi. Nujau 3 komenti no tevis, tātad 3 reizes te biji - tev personības dalīšanās. Nožēlojama sieviete. Ej pārbaudīties.

A Ainārs1974 26.11.2017

Apskatījos to ievu saripo vai kā viņu tur feisubukā... A...u...jet... Fuuuuuuuu... Neglīta, nav brīnums, ka te komento un un gaisu piesmirdina. Anyway, kur skatās Consulting juristi, jums te atkal darbiņš, tāpat kā iepriekšejo melīgo komentētāju paņēmāt pie dziesmas, tāpat dariet ar saripo. Cmon, apmelo, nomelno utt. Jūs jau labāk zināsiet! un vēl turpina, par ip adresēm laikam neko nezina.

A Ainārs1974 26.11.2017

Paskatoties jau pirmo reizi uz , skaidrs, kāpēc lielākā daļa klientu ir vīrieši. ... Sievietēm skaistas, grudras sievietes ir konkurentes un vienkārši nepatīk.

V Volvo darbinieki 26.11.2017
Attieksme

Par šo valodu apmacību saku vārdus pašus tos labākos! Kurš vēl tā māk iemācīt. Parūpēties, lai viss ir izprasts lidz galam... pat artikuli! Nekad to nebiju domājis, ka tas vispār ir iespejams, godīgi sakot. Un laikus man izskaidroja bez gariem penteriem. Kā saka - viens, divi un gatavs! Brīvi runāju. Galvenais, ka pareizi. Ne garus palagus, protams, jo nesen uzsāku. Bet turpinasu simtprocentigi! Pasniedzeji sevi arī aydod uz visiem 100. No ādas lien ārā, lai izskaidrotu. Bet izskaidro! Paldies par uzmanību. Cerams kādam noderēs.

A Ainārs1974 26.11.2017

Ja kas, te Ainaars.Tiekamies! ; )

C critical thinker 27.11.2017

tad tu ainārs vai volvo darbinieki?