E-consulting - Krāpšana

Biju šokā! Aizgāju uz šo iestādi, ja tā viņu var saukt. Atrodas skanstē, labā rajonā, viss šķita normāli. Līdz brīdim, kad no manis tiek prasīta priekšapmaksa, pietam bez papīriem, jautājot, ka tā, man atbild, ka viņiem esot lieli nodokļi. Pabrīnījos par tādu atklātību, sapratu, ka nevēlos kaut kāda kaktu kantori mācīties, kas pat nodokļus nemaksā un burtiski spļauj seja saviem klientiem un valstij kopumā. Noteikti ieteiktu visiem apsvērt divreiz - mācīties mājas, ņemt privātskolotāju vai ņemt kaut kādas konsultācijas, kas nav vērtas 85 euro/stundā!

V Volvo darbinieki 26.11.2017

Idva saripo, shut up! Tu jau otro komentu pec kartas druka. Paskaties ka abos uzrakstiji vienadi nepareizi nosaukumu. Vai tas tevi nepadara par... meli? Ta ka ticiba tev nulle! Aaaa un tu esot atnakusi uz 2h. Nevareji samaksat 35 eiro reiz divi. Izlidzies vienu. Un ar to tev nepietika - notupeji tur 2,5h! Bezkauna.

A Ainārs1974 26.11.2017

Atkal jau ieva saripo uzrakstījusi nepareizi firmas nosaukumu un tik turpina komentēt un komentēt un viņai nav gana, vajag vēl un vēl. Vajadzēja tiem apsargiem tevi ne tik izmest, bet uzreiz Tvaicenē nogādāt, vismaz būtu mierīgs prāts un nebūtu te jāžulto, kamēr mute smird pa gabalu. No tavas sīkās mutītes. fb var redzēt. Pašai lūpu vispār nav. Smaidiņš.

A Ainārs1974 26.11.2017

ievai saripo izskatas, ne izskats, ne prātiņš, ne naudiņas. Citādi vismaz paārstēties varētu. Apkaunoji Volvo centrā sevi pa visu ģīmi. Pati zini, cik cilvēki to redzēja? Pat kamerās ierakstīts. Smaidiņš