www.sudzibas.lv ES Consulting Briesmīga attieksme, laika vilkšana, nekvalitatīvs serviss

E-consulting - Briesmīga attieksme, laika vilkšana, nekvalitatīvs serviss

Bija steidzama nepieciešamība pēc toefl konsultācijām, kuras sniedz e-consulting. Pirmais, jāmaksā uz rokas, čeku/kvīti atsakās dot, attaisnojās, ka tad sanāks dārgāk, jo redz, viņie esot grūtības atjaunot informāciju mājaslapā. Viena stunda maksā 75 euro! Tas jau tā ir traki, bet būtu vērts, ja būtu kvalitatīva un profesionāla apmācība, bet tur tādu neieguva. Apmāca haotiski, materiāli bieži neizprinteti. Nemaz nerunājot par šī uzņēmuma priekšnieci - uzpūstas lūpas un iedomīga attieksme. Reiz gribēju pārlikt nodarbību uz stundu vai 30 min. Attaisnojas, ka viņiem viss tur tik pilns un pārlikt nodarbību nevar un viss. Vienkārši briesmīgi. Nav tā vērts.. Pretīgi paliek atcerēties šo kantori un tā darbiniekus.

B

B Baiba1031 11.09.2017
Ļoti slikta attieksme

Aizejot uz konsultāciju, tiek stāstīts pasaciņas, ka man tiks sniegta profesionālā konsultācija. Nodarbības pasniedz jauna studente un viņas priekšniece. Mācības notiek skaitot minūtes, vilcinātoties.. Nav nekādas pretimnākšanas vai intereses studentam patiešām, ko iemācīt. Lieki izmesta nauda un nervi. :)

V Volvo darbinieki 26.11.2017

Ko tu runa! Mele. Vel uzrakstiji 2 komentarus pec kartas, it ka biji uz toefl un vel reiz. Nakamais koments ari tavs, viegli atpazit, jo tu pamulke abos vienadi nepareizi uzrakstiji uznemuma nosaukumu, ieva saripo! Sitaadrausmekle, no psihenes izbegusii. Kapec to sakam - Pirmais gadijums, kad kadu no volvo apsargs izmet. Nirdzigi bij skatities, kauties taisijas ????. Nenormalike te kko murgot uzdrosinas vel. Un melot melot melot. Apskatiet visi fb so ievu saripo.

A Ainārs1974 26.11.2017

oi, nee, saripo, no tevis ir jau vismaz 7 komentāri noķerti, turpini melot, nomelnot, sniegt nepatiesu info, kad tev pieķersies, tupēt tiesas zālē tev patiks. Smaidiņš.

E emilijaberga 21.11.2017

Nepiekriitu! Ar mani stradaaja atri un loti labi! Loti aatra laikaa un veidaa mani sagatavoja TOEFL eksamenam, pat biju parsteigta, cik vini ir specializeeti sagatavot tiesi TOEFL, un cik atri un profesionali tas tika izdarits! Ja man nebutu bijis sagatavoshanaas kurs ES consulting, nebutu nolikusi eksamenu! Neko sliktu nevaru teikt par attieksmi, bija jauka un pieklajiiga! Prieksniece Sallija spej iedvesmot un motivet uz valodas apgusanu un nepadosanos, kas ari ir galvenais! Liels paldies :)

E emilijaberga 26.11.2017

Tas ir pilniigas mulkiibas! Man loti patika apmaacibas, vinas bija izstraadaatas un preciizas! Labi, ka Es consulting tiesi uz toefl koncentreejas un tiesi iemaaca to, kas bus eksaamenaa, nevis kaut ko aplinkus staasta! Mani sagatavoja loti atri un vel papildus teemas paspeejam iziet! Attieksme ir laba un pretimnakosa! varbut pasam vajag pozitiivu attieksmi pret citiem, pret pasniedzejiem un parejo un tad ari attieksme bus pozitiiva pret jums!