www.sudzibas.lv Elizabete Hotel Darba algas neizmaksāšana , noverdzināša

Elizabete Hotel - Darba algas neizmaksāšana , noverdzināša

Labdien , arī man diemžēl nācies saskarties ar šo sievieti Daci Bunkusu.
Visam iepriekš aprakstītajam piekrītu par visiem 100%
1) darba alga netiek izmaksāta ,kad to prasu -atbild, ka šobrid esot citi darbi svarigaki par so jautajumu ;bet kad sāc jau neatlaidigāk prasīt algu ( kuras izmaksa kavējas jau 6 dienas ) atbild , ka pats vainigs, ka neesi ieradies pēc algas attiecigā dienā , tik maza nianse -attiecigajā algas dienā : zvanu no priekšnieces nesagaidīju par to ,ka alga aprēķinata un varu nākt pēc darba algas ( jo ļoti bieži pati viesnīca neuzturas vispar , iekšā tikt viesnicā ar zvana palidzibu -tatad ja nevēlas , var nemaz neilais viesnīcā.
2) noverdzināšana -par visiem 110 % ar plusu...
Liek strādāt pilnīgi visus darbus viesnīcā -sākot no sētnieka , apkopējas, logu mazgatajas , trauku mazgatājas , veļas gludinatājas , pavara palīga , istabenes līdz pat viesnīcas administratora amatam... vārdu sakot ko vien vajag attiecigā bridī lai tik papildus personāls nebūtu jāalgo ... par apmacibām vispar nepieminesim -tādas nav, tikai aizrādijumi.
3) viecnicā klientiem noteikti jāpačukst ausī ,ka ne viss , kas tik labi izskatās uz šķīva ir ēdams... ļoti iespējams pievienotas vakardienas kāda cita klienta neapēstās brokastu paliekas...
Jo tak jataupa katrs kumoss... pat no sapuvušiem augļiem , liek izlasīt pēc izskata kautcik jedzīgus un liek pīrāgoa iekšā -tam tam nesajutīs...
Bet ja nu kas piedegs -nekas , nokasīsim virsējo kārtu un nesīs klientiem tāpat.
Ta ka ja nav jums dārgs savs brivais laiks , un naidu nevajag -" laipni aicinati " SIA "KKM " viesnicā Elizabete , Elizabetes ielā 27 .
Tur gaida kartējo naivo strādnieku.
Žēl ka acis atvēras tik tagad ... par darba algas neizmaksāšanu un darba apjoma nesamerīgumu ...
Lieki piebilst , ka cerēta samaksa nebūtu atbilstoša šada veida darbam...
Bet pat to izmaksāt nevar.

2

Komentāri (3)

L Laine6344 21.10.2018

Vienkarsi - zinojiet Pārtikas un veterinārajam dienestam - www.pvd.gov.lv

Neesiet kutri! Lasot ka pievieno vakardienas kāda cita klienta neapēstās brokastu paliekas, tas ir vienkarsi sausmas. Latviesi pashi veido Latviju, neviens cits. Ja nesaks ar klienta apkalposhanas un attieksmes mainu vienam pret otru - ar ko tad! Ta tak ir LV vizitkarte!

E Ekspertu eksperts 21.10.2018

Ārprāts, kur tādi darba devēji rodas?! - droši vien darbinieki ir pārāk pieļāvīgi, tāpēc arī darba devēji var tā tizloties un pārkāpt visas iespējamās cilvēktiesības.. 24mazā, noteikti cīnies un, ja trūkst info, meklē, jautā, sabiedrība atbalstīs.. Esi droša!

Z Zane2014 29.11.2018

Šausmas, tīri intereses pēc atverot šo lapu, secinu, ka šajā uzņēmumā nekas nav mainījies. Es uzķēros 2014.gada Ziemassvētku / Jaunā gada svētku laikā. Intervijā notika ļoti neprofesionāla attieksme, kurā īpašniece Dace Bunkuss vaimanāja un sūdzējās par neprofesionalitāti darba tirgū un cik grūti atrast labus / strādīgus un uzticamus cilvēkus. Kā pēdējais darbinieks viņu apzadzis (iznesis televizoru) un kā nevienam nevar uzticēties. Es savā naivumā viņai noticēju un man bija tik ļoti viņas žēl. Es domāju, kas notiek ar mūsdienu jauniešiem :) Protams darbu dabūju tūliņ, nekavējoties! Pirmajā dienā atnākot secināju, ka cilvēks, kurš mani tagad apmācīs ir viesnīcā nostrādājis 1 nedēļu un arī īsti nezina kā kas darbojas... pēc tam manoties maiņām saprotu, ka visi tā brīža strādājošie darbinieki neviens nav strādājis ilgāk pa nedēļu. No tā visa iznākums ir tāds, ka visā ir šausmīgs bardaks. Darbinieki nāk un iet - izrādas, ka nav grāmatvedes, jo viņa aizgājusi - sāku aizvietot grāmatvedi. Izrādas nav apkopēja atnākusi uz darbu - aizvietiju viņu, jo lieki atgādināt, ka visi visi visi numuriņi ir pilni un daži pat nobookoti dubultīgi - tā tad Tu raujies tīrīt / gludināt / ēst gatavot / pieņemt zvanus / veikt inventarizāciju, jo Dacei vajag tūlīt / likt mazgāt veļu / kaut kādas mistiskas anketas pildīt, jo tas ir tavs pienākums / klausīties kā visi sūdzās, jo tas nav tas, ko viņi gadījuši - viens vārds ŠAUSMAS. Dace sāka neadekvāti uzvesties - nakts maiņās zvanīt 3 naktī un kaut ko murgot, stāstīt kā viņai kaut kur jābrauc, kā viņai vajadzīgs personīgais asistents, kā viņa šodien nopirkusi kaķa barību, bet viņai nav kaķu..MURGS! Te tā varētu turpināt un turpināt.. izturēju mēnesi un tad sapratu, ka nē viss, pietiek! Šito teroru nav iespējams izturēt un pateicu, ka viss es eju prom! Uz ko viņa man atbildēja jā labi, bet tad sāka vilkt garumā algas izmaksu - tad nav grāmatvede izrēķinājusi, tad viņa ļoti aizņemta un nevar un bla bla bla.. līdz vienu dienu tiku pie viņas kabinētā un teicu pietiek māžoties, norēķinamies un viss! Uz ko viņa atbild, nē, es esmu viņai zaudējusi daudz klientus, esmu neprofesionāla un samaksāja 1/3 daļu no manas iepriekš norunātās algas - un to pat turēja rokās līdz pēdējam brīdim (jo JĀ maksāja skaidrā naudā - loģiski). Es tik ļoti biju no tā visa murga nogurusi, ka pateicu, ka ticu karmai un viņai tas viss nāks atpakaļ dubultā. Mīļie cilvēki, neejat nekādā gadījumā uz to šausmu kambari, jūsu nervi un veselais saprāt ir dārgāks! Tā bodīte ir jāver ciet, šis viss tādā garā turpinās no 2004/05 gada - ŠAUSMAS!

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes