www.sudzibas.lv Eiropetravel Kompānijas neprofesionalitāte un šausmīgs gids

Eirope travel - Kompānijas neprofesionalitāte un šausmīgs gids

Brauciens uz Lapzemi neatbilda programmā aprakstītajam. Nenotika programmā paredzētās ekskursijas, lielā, komfortablā autobusa vietā tikām saspiesti mikroautobusā, kas padarīja braucienu mokošu, jo īpaši bērniem ( autobusā pavadījām 2 dienas turp un 1.5 dienu atpakaļ, ieskaitot nakti). Gids ( Juris, kuram nebija nekādas intereses, ne zināšanu par vietu, uz kuru devāmies 2 dienu programmu iespieda 1- nā dienā, uz mūsu iebildumus, ignorēja, atļāvās būt rupjš un ironisks. Principā visu ceļu vienkārši aizņēma vietu busā, jo vienīgās aktivitātes, ko viņš veica bija prāmja biļešu iegāde. Nekāda informācija netika nodrošināta, laiks tika neefektīvi izmantots. Atpakaļceļā atmofēra kļuva pavisam nokaitēta un izraisījās skaļš konflikts starp grupu un gidu. Ļoti žēl, ka bērni cerētās Ziemassvētku pasakas vietā atcerēsies kaut ko tādu. Žēl par sabojātajām brīvdienām un iztērēto naudu. Jau trīs nedēļas šīs kompānijas menedžere nav sazvanāma un izvairās uzņemties atbildību par savu darbu.

D

I Inga 19.01.2010

Nu ko, tā jau ar tām Lapzemēm ir, 70% gadījumos cilvēkiem nepatīk (ir vīlušies, jo realitāte neatbilst tam, ko iedomājušies), un ja vel brauc komplektā ar nezināmu, kaktu kantori - tad būs visi 100% neapmierināto.
Subjektīvi, un nedaudz ne par tēmu - nekad mūžā ar bērnu nedzītos uz mūžīgo sasalumu, kur ir tikai pirtis (saunas) un brauciens ar Ziemeļbriedi (to Santa Klausu nemaz ij neminēšu).