www.sudzibas.lv Eiropetravel aizmirsa parceliniekiem

Eiropa Travel - aizmirsa parceliniekiem

Pagajusajagada nopirkam koponos celojumu uz somiju divam personam. Kopa mums tas izmaksaja aptuveni 190ls. (janem vera, ka arlaide bija aptuveni 50%no pamatsummas). Aizsutiju viniem visus nepieciesamos datus par braucejiem un sanemusi apstiprinajumu gaidiju izbrauksanas dienu. Bija paredzets ziemassvetkus sagaidit Helsinkos. Izbrauksanas diena apmulsam, jo nekada autobusa norunataja vieta nebija. Pec stundas ilgas gaidisanas un salsanas sazvanijos ar turisma agentu (ap 1.00 nakti). Parsteigta biju sadzirdot vina atbildi, ka autobuss jau aizbraucis un redz bijusi divi turisti kuri nav devusi nekadu zinu par sevi- mes. Pirms tam skatoties vinu majaslapa mani mulsinaja tas, ka vinu majaslapa vislaik staveja divas brivas vietas-musejas. Naudu gan atpakal dabujam, jo epasta bija saglabata sarakste ar vinu parstavi, tomer brivdienas bija izjauktas un garastavoklis slikts. Secinaju to, ka mes bijam speciali izsvitroti no saraksta, jo paradijas kads gribetajs braukt celojuma pa pilnu summu.