Ecolines - Paldies

Es gan gribētu būt izņēmums, un pateikt arī kādu labu vārdu par Ecolines šoferiem:) esmu saskārusies tikai un vienīgi ar ļoti pozitīviem un iejūtīgiem cilvēkiem, un, manuprāt, ja jūs dažreiz prastu paskatīties tālāk par sevi pašu, arī saskartos ar daudz labiem piemēriem.
Manuprāt, ļoti netaisnīgi, ka puse no jums šeit čīkst, ka autobusi kavē, nenāk laikā utt, un visu vainu noveļ uz “bezatbildīgajiem”, “necilvēcīgajiem” šoferiem, lai gan lielākoties paši pie tā esat vainīgi. Vakar, ceļa posmā Rīga-Rēzekne, pati saskāros ar šādu situāciju. Šoferis tik vien kā cenšas būt cilvēcīgs un iejūtīgs, aizkavējoties autoosta mazliet ilgāk, jo kāds pasažieris neuzspēj laikā, un viņa viena dēļ visiem jāgaida ~10 minūtes. Cilvēcīgums un sapratne, un kā jums liekas, vai kāds par to būs pateicīgs? Netak. Vienīgais, ko labi un iejūtīgi cilvēki saņems pretī, būs čīkstēšana un kurnēšana par to, ka tagad mēs netiekam laikā uz turieni utt. Žēl. Dažreiz jāprot arī mazliet iejusties citu vietā, būt vienkārši cilvēkam, kā to izdarīja šoferis, nevis tikai sēdēt uz sava troņa kā neapmierinātām princesēm, čīkstēt un gaidīt, ka tevi bez maz vai ar aladina burvju paklāju aizlidinās uz to Rēzekni.
Vārdu sakot, cilvēki - mazāk negatīvisma, bet šoferim liela uzslava par pozitīvas attieksmes un cilvēcīguma saglabāšanu:)

09.11.2018

Ok