Ecolines - attieksme

Braucu ar Ecolines autobusu 19. augustā uz Berlīni. Autobuss saskrējās ar vieglo automašīnu. Tas jau bija gaidāms, ka notiks kāds negadījums, jo šoferi ārprātīgi brauca. Kad bija notikusi avārija, mēs stāvējām apmēram 2 h uz vietas. Netika sniegti nekādi paskaidrojumi. Piegāju pie stjuartes ar jautājumu, vai kāds ko pateiks, ar ko viņa man atbildēja, ka vai tad nav skaidrs, ka ir notikusi avārija un kāpēc būtu kaut kas jāsaka. Galapunktā nokļuvām tikai ar stundas nokavēšanos. Atpakaļceļā sanāca braukt ar to pašu stjuarti un šoferiem. Kad viņi izkāpa no autobusa, izskatījās ļoti noguruši. Vai tad tas ir pieļaujami, ka apkalpe nav atpūtusies?

T terjers 31.08.2012

Kad beidzot stulbie pāķi sapratīs, ka tālsatiksmes autobusi nestājas pie katra staba! šim autobusam pietura ir Aizkraukles autoostā nevis Aizkraukles stacijā!!!

N normanstomass 23.08.2013

Jaukais brauciens ar ECOLINES no Odesas uz Rīgu:
2013.gada 15.augustā, es un mana sieva, ar šīs firmas autobusu
atgriezāmies no Odesas Rīgā. Vienstāva autobuss, sēdējām otrajā
rindā, aiz šoferiem. Tad nu ar daudz redzējām...
Jau, sākot ar bagāžas iekraušanu, nošoferiem velti dzirdēt jel kādu
pieklājības frāzi-vārdiņi "labdien, lūdzu"-tiem pilnīgi sveši.
Izbraucot no Odesas, pie stūres atrodošais šoferis vismaz desmit minūtes
stūrēja ar vienu roku-otra taču aizņemta-mobilais telefons jātur pie auss!
Odesas tuvumā, ceļmalā virkne augļu tirgotāju. Tad nu mūsu varenā
ekipāža divreiz apstājās, lai iepirktos. Uz vairāku pasažieru lūgumu atļaut
iepirkties-strups atteikums. Garajā, 25 stundu, ceļā šoferi vismaz divas
reizes pusdienoja, atrodoties pie stūres, braucot!!! (dažus attēlus pievienoju).
Par cik bija tā laime sēdēt visai tuvu šoferiem-varējām lieliski atsvaidzināt
krievu tautas lieliskās folkloras "pērlas" (b..., H...). Vēl Odesas apgabalā, jauka
apstāšanās pie ceļmalas tirdziņa, kur mūsu ekipāža atkal iepirkās. Tiesa-saņēmēm
bonusu: drīkstējām apmeklēt neiedomājami smirdošu un piekakātu ateju mežā!
Lai arī Daugavpilī ieradāmies Atŗāk, kā paredzēts, no busa izkāpt neatļāva(tik
garā ceļā tomēr gribas "izlocīt" kājas. Rīga bijām 35 min pirms paredzētā laika.
Jā, sevišķi tuvojoties Rīgai, atsākās sevišķi intens intensīvas šofera sarunas pa
mobilo telefonu. Bija taču jāsarunā, kā un kur nodot no Odesas vedamos sūtījumus
rīdziniekiem!
Jā, vēl kāds nieks: pērkot biļetes, vairākkārt jautāju, vai busā tišām būs internets
un 220W pieslēgums. Saņēmu pārliecinošu apgalvojumu, ka tie ir visos ECOLINES
autobusos. Atceļā no Odesas nebija ne vina, ne otra. Tiesa, 10 dienas iepriekš, dodoties
uz Odesu, 220W bija, bija arī internets-Latvijas teritorijā...
Tāda, lūk pieredze, pirmoreiz dzīvē izmantojot ECOLINES pakalpojumus...

Normans Tomass.

23.08.2013.