www.sudzibas.lv Dzīvokļa Īrēšana Dzīvoklis Daugavgrīvas 60-28, Rīga

Dzīvokļa Īrēšana - Dzīvoklis Daugavgrīvas 60-28, Rīga

Vēlētos visus pabrīdināt un būt piesardzīgiem par dzīvokļa Rīgā, Daugavgrīvas ielā 60-28 irēšanu.
Ar dzīvokļa saimnieci Sandru Mušku (kas īstenībā nav nemaz īpašniece, bat kāda Krievijā dzīvojoša vīrieša pilnvarota persona) neielaisties nekādās īres attiecibās, jo
- viņa jums liks maksāt par komunālajiem maksājumiem kaut kādu mistisku vidējo summu, pirms saņemts pats rēķins par pakalpojumiem
- viņa jums liks maksāt pat par pakalpojumiem, ko neizmantojat (konkrētajā gadījumā mums bija elektriskā plīts, bet viņa uzskatīja, ka mums tik un tā jāmaksā par gāzi, kaut arī to vispār neizmantojam)
- ja jūsu viedoklis nesakritīs ar viņas viedokli, tad viņa uz jums uzreiz sāks bļaut
- viņa vispār nerunā un neraksta Latvijas Republikas valsts valodā, bet nelielā zināšanu līmenī to saprot
-viņa nenormāli kontrolēs jūs par nodotajiem ūdens skaitītājiem, elektrības un citiem maksājumiem
- ja jūs vēlesities lauzt līgumu pirms termiņa, tad viņa uzskatīs ka iemaksātais depozīts par pēdējo īres mēnesi automātiski zūd, kaut arī īres līgumā nekas tāds nav rakstīts
- dzīvoklim ir vismaz 400Ls parāds
- ja vēlesities dzīvoklī kaut ko nomainīt vai arī sataisīt, tad to darīsiet par savu naudu, jo viņa neko neatmaksās, bet dzīvoklis ir tādā stāvoklī, ka tur vajag salabot daudz ko
Esiet piesardzīgi un izvairaties no šī dzīvokļa īrēšanas!

R Renate 27.06.2011

janis kalnins grib dzivot, bet maksat nee?tad pats nopeerc un dziivo personigajaa:)

T ToAstasaucamais 27.06.2011

paldies par info.

T ToJānisKalniņš 27.06.2011

Šādus utainos proletāriešus vienīgi patversmēs var izmitināt, nevis laist savos dzīvokļos.

: :)))))) 28.06.2011

bet es arī kontrolētu īrniekus savā dzīvoklī---ko tu iedomājies vispār!!!Pērc savu ---tad neviens tevi nekontrolēs!!! Un vienpusējs vērtējums ir tāds vai šitāds---kas to lai zina---kura pusē taisnība---tikai jūs abi paši---kuram vēl tas jāzina!Bet kas attiecas uz maksu---ja neatzīsti---nemaksā!!!un viss-maksā tik cik uzskati par taisnīgu maksu un lai iet ratā tā pārvaldniece!

B Baravika 28.06.2011

Nu, ko lai saka - esmu dzīvokļa saimnieces pusē - protams, ka ir jāparbauda skaitītāji un arī tas, kādā stāvoklī ir tavs dzīvoklis, mož jūs tur visu izdemolējuši. Var jau redzēt, ka pašiem nekas nepieder, savādāk zinātu, ka ir tikai normāli uztraukties par savu īpašumu. Ja jūs sākumā (pie līguma parakstīšanas) piekritāt tādiem nosacījumiem, ka maksāsiet vidējo summu, nevis pēc rēķiniem, tad kādas jums tagad problēmas? Un es ar nepiekristu jums atgriezt naudu, kuru iemaksājāt avansā, jo līgumu lauzt gribat jūs, bet viņai vēl jāsameklē nākamie īrnieki, peļņa ta iet zudumā, kamēr neatradīs.