www.sudzibas.lv Dzīvnieku veselības centrs ultrasonogrāfija kaķenei

SIA Dzīvnieku veselības centrs - ultrasonogrāfija kaķenei

Nesen saskāros ar īpatnēju attieksmi šajā veterinārajā klīnikā.

Manai kaķenei piedzima kaķēni un 2 dienas vēlāk piedzima vēl viens, bet miris. Kaķēni ir šķirnes. Uztraucos par savas kaķenītes veselību sazvanījos ar klīniku. Attieksme pa telefonu tiešām ļoti laipna - administratorīte jauka un izpalīdzīga, bet kad atbraucām uz ultrasongrāfiju biju nepatīkami pārsteigta.

Ārste (vecumā ap 45, gaišiem matiem) vispār nesasveicinās. Nebrīdinot kaķim nodzen vēderu, uztaisa sonogrāfiju, izprintē bildes, nomet uz administratores galda un aiziet.

Galu galā ko man ar tām bildēm darīt?! Es tak neko tur nesaprotu! Samaksāju 16 Ls par sonogrāfiju un man pat nevar 2 min laikā izteikt kādu komentāru par kaķa stāvokli...

Varu pateikt to, ka šāda attieksme man nepatika. Galu galā esmu sapratusi, ka pie Beinarta nekad nesagaidīsi sliktu attieksmi, visi ārst ir gudri, profesionāli un laipni. Iešu tikai tur.

O

O Oriental 01.05.2013

Precizēju ārstes vārdu - Olita Vecuma-Veco. Skatos, ka te jau daudz sūdzību par šo dakterieni.