www.sudzibas.lv Dzīvnieku veselības centrs Nekaunīga administrātore

Dzīvnieku Veselības Centrs - Nekaunīga administrātore

Šovakar manai kaķenei notika spontānais aborts. Aizvedu uz klīniku. Tur man uztaisīja sonogrāfiju par kuru mistiski samaksāju 45 eiro. Cenas vispār ir 25 eiro . Beigas ārsts pateica , ka kaķēni neizdzīvos, jo atdalās placentas. Ok, sapratu. Tad pēc jautājuma cik maksās sterilizācija, man atbildēja 150 eiro. Es biju gar grīdu, kas tā par summu !!! Pateicu administratorei, ka man tādas naudas nav, vai ir iespējams , tad lai kaķene pati dzemdētu un tad jau taisīt sterilizāciju , atbilde sekoja - " Vai jūs esat dzemdējusi? " , atbildēju, ka nē - " Es esmu divus dzemdējusi un jūs nezināt, kas tās par sāpēm. Ja, jūs, tā mocītos !". Ar tik pazemīgu toni viņa ar mani runāja. Es jau tā knapi valdīju asaras par kaķeni un uztraukumu , gribēju iebelzt pa muti. Viņa nezin ko es esmu dzīvē izdzīvojusi un tā mani pazemināt nav tiesības. Tik rupja sieviete. Vēlreiz pārliecinājos ,ka ārstiem rūp tikai nauda. Dzīvnieku veselība ir pie vienas vietas. Nācās braukt mājas un gaidu rītu , kad vedīšu pie savas vetārsta , kuram rūp dzīvnieki nevis nauda. Kauns SAULCERĪTE LASENBERGA par tik nekaunīgu rupjību.