Dzīvnieku veselības centrs veterinārā slimnīca - Ārsta zvērests????

mēs ar ģimeni paņēmam kaķi no ielas, jo laukos dzīvoja visu vasaru mums blakus. atvedam uz to kliniku, jo par to stāstīja, ka esot laba, amerikāņu. tur teica, ka dzīvniekam it kā esot pneimonija, kura īstenībā bija tikai blakus paradība. mēs atstājām kaķi stacionārā. viņam deva visvisādus antibiotikus, kuri nez kāpēc nepalīdzēja. mēs pateicām, ka ņemsim to mājās un tur ārstēsim, jo pati esmu ārste.

viņam tiešām kļuva mazliet labāk, bet ne uz ilgu laiku. sakās problēmas ar vēderu, negribēja est. šodien pa dienu viņam kļuva pavisam slikti, sāka vemt, ātri paņēmu dzīvnieku un uz to slimnīcu. "daktiere" sākumā pat negribēja to kaķi apskatīt. pēc tam pusstundu viņu mocīja ar injekcijām utt. kad prasīju, vai tādas problēmas bija stacionārā, viņa sāka kaut ko muldēt, bet pēc tam pateica, ka it kā jā, bet man par to nemaz nestāstīja. tad teica, ka varbūt tā esot infekcija, kura var gadīties ielas kaķiem un ir ļoti bīstama. kad jautāju, kāpēc viņi uzreiz neuztaisīja to testu, vai pa laiku, kad viņš dzīvoja stacionārā, nekādu skaidru atbildi nesaņēmām. testu uz to infekciju taisīt 5 minūtes, un tā ir standartprocedūra visiem ienākošiem ielas kaķiem.. pikanta detāļa - viena diena stacionārā maksā apmēram 15 latus, neieskaitot procedūras. viņš tur dzīvoja 10 dienas.

pat kad kļuva skaidrs, ka kaķis neizturēs to ārstēšanu, jo baigi smagi, pat asinis ir jāparlej, un svars viņam bija 800 grami, tā sieviete sāka stāstīt par to, ka "esot bijuši gadījumi, protams, tā ārstēšana ir smaga, bet 10% varbūtības ir" . rezume - tie necilvēki jau no sākuma zināja, ka dzīvnieks neizdzīvos, jo pa 10 dienām stacionārā varēja pamanīt, ka viņš ne tikai klepo, bet arī need un problēmas ar kuņģi arī ir. viņi vienkārši ņēma naudu, jo redzēja, ka mums nav vienalga. un pat kad tas noskaidrojās, mēģināja mocīt kaķi tālāk, nevis mierīgi ļaut viņam aiziet. kaķi nomidzināja.

kad es sēdēju vestibīlā, ienāca sieviete ar kaķi, kuram bija milzīga auss, skaidrs, ka ass iekaisums. dežurārste pateica, ka ir jāgaida ķīrurgs, un ka viņš būs tikai pirmdien, "bet jums noteikti viņš ir jāsagaida". un viņa pat neiedomājas ieteikt, lai tā sieviete ietu uz citu kliniku kaķa smaga stāvokļa dēļ. tie cilvēki redz tikai naudu.

ja jums rūp jūsu dzīvnieks, nekad, NEKAD neejiet uz to vietu.

I

Komentāri (7)

S Sauliite 13.10.2011

Un ja viņi uzreiz būtu ieteikuši iemidzināt, tad šeit būtu sūdzība par to cik ļauni ir vet-ārsti, ka viņiem nerūp dzīvnieki, bet grib tikai iemidzināšanas naudu iegūt. Nevajag būt naivam - neviens pakalpojuma sniedzējs neieteiks doties pie konkurentiem, ja neapmierina ārstēšana vai tās ilgums, ir visas tiesības vērsties pie cita ārsta! Pati vainīga, ka liki kaķim tik ilgi mocīties!

M Mēnestiņis 14.10.2011

Ja jūs zinātu, cik garšīgs ir kaķa cepetis! Ne jau par velti ķīniešu restorānos tas ir lielā cieņā.

S Sauliite 14.10.2011

Mēnestiņi, vai tad ķīniešcilvēki nedeva priekšroku šmorētiem suņukiem?

E es 18.11.2011

Kāds sakars milzīgai ausij ar iekaisumu es nesaprotu, jo par auss skrimstalas iekaisumu neesmu pat dzirdējusi. Bet rodas iespaids ka kaķis nobeidzas mājas ārstēšanas rezultātā. Jo no dažām cilvēku zālēm kaķus nevar atkačāt vispār. Un tiem cilvēku ārstiem un medmāsinām baigi patīk nodarboties ar pašārstēšanos un tad novelt visas vainas uz ārstu kat pusdzīvo dzīvnieku beidzot atstiepj uz kādu klīniku. Bet kad viņu pašu pacienti tā dara, tad gan lamājās kā traki :) :) :) No pieredzes varu teikt tā - tas kaķies, kas izdzīvo no tiem kaķu vīrusiem nedēļu - ir dzīvot'jas. Ja kads "nepiepalīdzēs" protams :)

M Marina_z 25.06.2012

НЕ обращйтесь в этот центр, врачи не квалифицированные, устаавливают неправильный диагноз, котикам, они не любят животных, мой кот чуть не стал жертвой врача Олитта Вецума-Вецо.стоимость лечения волшебная, а результат зеро.Обходите этот центр стороной берегите своих животных.

I Inciset 17.01.2013

Esmu šīs klīnikas klients, neko sliktu nevaru pateikt. Cenas... tās visur aug, ne tikai klīnikās... Manan sunim dr.Briņķis veica sarežģītu operāciju un viss ir vislabākajā kārtībā.

S semi 16.09.2013

Neko sliktu par šo klīniku nevaru teikt. Cenas ir normas robežās, jo tā ir privāta klīnika un slimnīca dzīvniekiem. Manam franču buldogam veica pilnīgu apskati, visu detalizēti izskaidroja gan par ārstēšanu, gan par cenām. Bija jāveic mirooperāciju uz acs. Jā, bija nelielas komplikācijas pēc operācijas, šis risks pastāv vienmēr. Bet cieša sarakste ar ārsti, nosūtot fotogrāfijas, savlaicīgas konsultācijas pa telefonu, visas norādītās vizītes klātienē, iziets pilns medikamentu kurss un mans suns bija atkal vesels un priecīgs. Attieksme bija laba un profesionāla ik reizi.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes