www.sudzibas.lv Dzīvnieku veselības centrs Veterinārārsta neprofesionalitāte

Dzīvnieku Veselības Centrs - Veterinārārsta neprofesionalitāte

Mīlie dzīvnieku saimnieki, nevedied jūsu dzīvniekus uz Veterināro klīniku F. Candera ielā 4. Mani šokēja attieksme pret klientiem,gan no strādājošā personāla, gan no ārstes Marinas Hitrovas nespēja noteikt diagnozi pēc vairākām izmēklēšanām (asins un urīņ analīzes, ulta sonogrāfija). Kopumā no mums paņēma vairāk nekā 400 EUR par 3 vizītēm pie ārsta. Mūsu sunim bija problēma ar urīņpūsli - suns pats nevarēja pačurāt. Šī problēma bija jau vairāk nekā 6. mēnešus. Daktere nozīmēja sunim atibiotikas pēc kurām aitas sugas suns notievēja 6 kg par trijām nedēļām. Izskatījās šausmīgi... kauli vien. Vēl daktere izrakstīja veselu maisu ar zālēm otrajā vizītē (bija pāri 150 EUR). Ar katru dienu palika sliktāk un sliktāk. Es biju ļoti pret antibiotikām, jo tieši pēc to lietošanas suns tik strauji nometa svaru, bet daktere Hitrova uzstāja, ka tās ir jādod sunim, jo savādāk būs vēl sliktāk. Es padomāju kur nu vēl sliktāk par šo?? Kad es pajautāju ārstei vai sunim ir atrasta infekcija asins analīzēs viņa pateica - nē. Tad kāpēc jābendē suns ar antibiotikām? Hitrova jūtās visai neerti un nervozi par maniem jautājumiem, jo nezināja ko atbildēt, pat pajautāja vai man ir medicīniskā izglītība. Viņa ļoti atslāba, kad pateicu, ka nav. Diagnozi viņa tā arī nepateica. Pēdējās vizītes rēķins bija pāri 160 EUR (ar visiem medikamentiem).
Es sapratu, ka labs nekas nesanāks ja turpināšu vest suni pie viņas. Sunim urīņpūslis varēja piepildīties līdz futbolbumbas izmēriem un tā iztukšošana bija ne visai sekmīga pie tam sunim vairs nebija spēka staigāt pēc tik liela svara zuduma. Suns atteicās ēst un dzert. Sākās problēmas izkakāties, jo urīņūslis ir pārpildīts un viens otru vnk bloķē.

Es jutu, ka dakterei Hitrovai nav pilnībā nekādas simpātijas (nerunājot par mīlestību) pret mājdzīvniekiem - tas viss tiek darīts tikai un vienīgi naudas dēl. Kā daktere pati man pateikusi - "ne vienmēr ir iespējams noteikt diagnozi". Tas tika teikts lai es vienkārši samierinos ar to un turpinu darīt to ko viņa liek. Jūtama bija ārstes nervozitāte un neprofesionālisms. Viņa vienkārši nezināja kā izlocīties no maniem jautājumiem. Par pēdējām asins analīzēm kur tika atrastas mikrofilārijas parazīti daktere pateica ka viss ir kārtībā - pārsteidzoši, vai ne? Mēs šo jautājumu viņai uzdevām bez pieraksta, laikam būtu jasamaksā pa priekšu lai uzzinātu analīžu atbildes. Līdz ar to paņēmām mēs visas analīzes no Candera klīnikas un domājām ka jāmeklē cits ārsts.

Milzīgs paldies cilvēkiem kas atstāj atsauksmes internetā par vetārstiem - tā es atradu Dr. Normunda Fjodorova praksi. Ārsts noteica diagnozi uzreiz, mēs atnesām kaku analīzes pēc kurām tika secināts, ka dēļ zālēm, ko Dr. Marina Hitrova izrakstīja, barība netika sagremota un tāpēc suns pazaudēja tik daudz svara. Urīņpūšļa problēma bija saistīta ar nervu bojājumu uz mugurkaula. Tagad mēs lietojam nepieciešamās zāles lai atjaunotu nervus kā arī vedam uz adatu terapiju. Izslēdzām antibiotikas un citas zāles ko Marina Hitrova iedevusi veselu maisu. Neticami bet rezultāti tika saskatīti jau pāris dienu laikā - katru dienu labāk! Suns ir ieņēmies svarā + 5 kg, ēd ar lielu apetīti, pats var iztukšot urīņpūsli (nedaudz gan vajag piepalīdzēt dažreiz, jo nervu ārstēšana ir ilgāks process). Kopumā suns tagad izskatās vesels un laimīgs. Ļoti ceram ka suns drīz pilnībā izveseļosies. Mildzīgs paldies Dr. Normundam Fjodorovam. Dr. Fjodorovs mierīgi ir atbildējis uz maniem jautājumiem. Viss tika loģiski izskaidrots. Bija jūtama gadu pieredze un profesionalitāte. Un bez jebkādām šaubām!

Novēlu, lai jūsu četrkājainais mīlulis nekad neslimo, bet ja gādās, tad vediet pie pārbaudītiem vetārstiem, kas zin, kā var palīdzēt jūsu dzīvniekam.

K