Duntes Urdzinas

Vienmēr ar patiesu prieku esam izmantojuši iespējas atpūsties gan ?Lauku ceļotāja?, gan rajonu tūrisma informācijas mājas lapās piedāvātajās atpūtas vietās. Absolūtajā vairumā gadījumu var tikai pateikties par saimnieku atsaucību un kvalitātes atbilstību cenai.Diemžēl atšķirīga situācija ir izveidojusies ar ?Duntes urdziņu? namu. Uzturoties tur gluži nesen bija jāsaduras ar klaju neiecietību, neuzticību un diemžēl arī alkatību. Ir saprotama jebkuras mājas saimnieku bažas par to vai viesi pratīs novērtēt viņiem piedāvāto un vai netiks nodarīti materiālie zaudējumi. Tomēr iesaistoties tādā uzņemējdarbības veidā kā viesu uzņemšana ir jārēķinās ar šīs nozares specifiku. Uzņemot viesus būtu jāievēro ?nevainības prezumpcija? un nedrīkst izturēties pret tiem kā potenciāliem zagļiem, dedzinātājiem un žūpām.Diemžēl, gadījās, ka divi cilvēki nevarēja ierasties par ko ierodoties atvainojāmies. Tika panākta vienošanās par konkrētu summu, tomēr nākamajā rītā tika pieprasīta gandrīz divreiz lielāka summa.Kā nepatīkamāko tomēr jāatzīmē uzticības trūkums, kas izpaužas nepārtrauktā kontrolē, apmēram ik pa stundai ierodoties un skatoties, kas notiek un izsakot dažādus nenozīmīgus, bet kaitinošus rīkojumus uz kuriem labāk bija nemēģināt iebilst, bet piekrist, apņemoties vairāk savu kāju nespert.. Pirms pulkstens 12 vakara tiek paziņots, ka ?pie mums parasti mazgājas tikai līdz 12?. Diemžēl mūsu bēdīgā pieredze nav izņēmums, jo ir gadījies dzirdēt par vēl trim savstarpēji nesaistītu cilvēku negatīviem stāstiem par ?atpūtu ?Duntes urdziņās. Pilnīgi atšķirīga attieksme valdot pret viesiem, kuri nākuši no ārzemēm un jādomā maksā pēc pieprasījuma un valodas barjeras dēļ nav pakļauti nepārtrauktai instruktāžai.Apzinoties, ka vienīgais veids, kā var ietekmēt ?Duntes urdziņu? menedžmenta stilu, ir nobalsot ar kājām ? nebraukt uz turieni, kas arī tiks darīts. Tomēr vēlamies arī informēt citus potenciālos viesus pārdomāt vai ir vērts meklēt atpūtu tur, kur to nevar, nespēj vai negrib piedāvāt.

Komentāri (3)

E eeee 18.12.2006

A kas jums liek izmantot lauku ceļotāju? Vai tad viņi garantē kvalitāti? Vienmēr runajiet ar saimnieku pa tiešo. LC ir reketieris, viņiem vajag naudu, gan no ceļotājiem (%), gan no valsts un eiropas fondiem un ministrijām.

S Sinta 28.06.2007

Man bija citāda situācija ar šo māju. Vinnēju konkursā no LC iespēju izmantot 1 no mājām no kataloga, izvēlējos šo. A izrādās LC neuzskatīja par vajadzīgu šos pabrīdināt, tā nu, kad bijām galā, pron braukšanas rītām man prasa pilnu summu uz ko man acis lielas, bet mēs tā ļoti feini vienojāmies, šie sazvanīja LC un viss bija OK. Pēc tam vēl draugiem pie vinjiem pirti ieteicu, nesūdzējās. Kontrolēšanu arī neatceros... Varbūt viņiem bēdīga pieredze, ka viņi tā... Lai gab man ir antireklāma LC, jo gadu atpakļ izmantoju viņu pakalpojumus un šie man naudu vairāk paprasīja saimniekus nebrīdinot, nācās uz vietas maksāt vairāk un tad piedzīt no LC, šie vēl atdot negribēja, atvainojās, vai nevarot kā avansu nākamajam ceļojumam, es teicu-ņihrenā, atdodiet, jo sev nodievojos, ka ja arī izmantošu viņu katalogu, tad tikai, lai atrastu māju un tad sazinātos ar pāsiem saimniekiem...:)

C chaton 05.03.2012

At the end of July 2011 we have been renting 2 houses at Duntes Urdzinas – place is very beautiful, just few steps from the sea. When we just saw the place we loved it, though it was spring and in the summer it was absolutely gorgeous with all the trees and flowers in blossom.
We have been staying at Duntes Urdzinas for 4 nights (5 days) and every day we were upset somehow by the owners – that was a real pity! They didn’t like anything – that we had few friend coming to visit us during the day, small children staying there – though everything was agreed before arrival. Nothing was good enough for them. And as the owners are living at the same place – there is big house where they live standing in the middle of the area – you can’t avoid contacting them, every time you pass by you will be hearing annoying grumbling from them. We tried to commit to all their requirements – not to be noisy after 10pm, clean the house upon departure – nothing was good. Thanks to the beautiful nature and location of this place their grumbling and negative attitude couldn’t spoil our vacation. Though my conclusion is: I will never go there again, I will try to find another place like this with more positive and welcoming owners.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes