www.sudzibas.lv Dr. Vasaraudzes Privātklīnika Vasaraudzes ārsta privātprakse

Dr. Vasaraudzes Privātklīnika - Vasaraudzes ārsta privātprakse

Дорогие женщины!Ни в коем случае не ходите к Dr.Vasaraudze na Čaka 105-2..как врач и специалист она никакая!Я долгое время не могла забеременить. Пошла к Dr.V., мне сказали, что уреплазма у меня, она якобы и препятствует беременности моей. Лечили больше года, каждый раз выписывали антибиотики, но результата никакого. Пошла к другому врачу, сказали, что проблема то ни в этом, а совершенно в другом была...Результат на лицо, я забеременила!Уреплазма присутствует почти у каждой женщины, у кого-то в большем количестве, у кого-то в меньшем и с ней беременнюют. Непонятно от чего меня тогда лечили там?! Дорогое удовольствие!!!Каждый такой визит здесь по 20 Ls за приём, при чём консультация то длится не более 5-10 мин.Что это за врач такой, у которой самой приходится всё спрашивать?!

V

M makrel 09.02.2013

Arprāts! Tik pretīgu attieksmi, kā no Dr. Inetas Vasaraudzes, nebiju piedzīvojusi!!! Rupja, nekompetenta, tiešām pavirša grūtnieču aprūpē, neizsniedz mātes pasi sazin cik ilgi, jo laikam baidās, ka tad paciente ārsti nomainīs! Vispār grūtniecēm to viņas privātpraksi neiesaku-cenas augstas, bet attieksme nekāda, skrīningus arī taisa kā pagadās no kā izlec augsti riski uz patoloģijām bērnam un tad nekādu laipno attieksmi no viņas var negaidīt, saka tik, ka būs jāiet uz medicīnisko abortu u.t.t!!!

M makrel 09.02.2013

aizmirsu piebilst, ka ar bērnu viss kārtībā-ar tās ārstes galvu gan ne!

M MinkaK 28.10.2013

Esmu ļoti apbētināta. Manuprāt viņai ir ļoti slikta attieksme pert pacientu, es samksāju 46 latus pie šīs ārstes un jūtos apbēdināta! Viss kas bija labs, bija skaistās telpas, kurās es uzturējos, labi ja, 20 minūtes!

K K_is 16.01.2014

Arī neiesaku Vasaraudzi ne pašu kā āsti ne to klīniku- reāli strādā, lai nopelnītu nevis ārstētu! Pati gāju pie Varaudzes, nosūtīja uz analīzēm, kad tās tika saņemtas teica, lai nesalasoties ineternetā muļķiba, bet nākot uz konsultāciju, kad aizgāju uz konsultāciju uztaisīja, kaut kādus "svarīgos aprēķinus" (savā datorā savadīja skaitļus gatavajā formulā) un paziņoja diagnozi, ar komentāru, ka sīkāk var izlasīt internetā (repenktīvi samaksāji naudu un paldies) lieki piebilst, ka uz jautājumiem atbildes sniedz skopi un piecpadsmitajā minūtē jau skatās pulkstenī un ceļas kājās, lai pavadītu projām... līdzīga attieksme arī Ligitai Zīgulei- šī vispār neatbild uz jautājumiem- uztaisa sonogrāfiju un pasaka dodieties pie speciālista :(
p.s. pie Vasaraudzes tiku nejaušības dēļ, jo pie labiem ārstiem pieraksts jāgaida ilgi, tad šeit pierastīties var kaut vai rītdien un bez problēmēm pēc pl.17:00, patiesībā tagad atskatoties, tas ar par neko labu neliecina..

I Inese Star 20.11.2017

Tie kuri šeit sadala cilvēkus uz krieviem un latviešiem - jūs esat! Jums labak nekad nedzemdēt bērnus, lai tādus būtu mazak!

K Kate 29.08.2019

Labdien!
Arī man ir negatīva pieredze ar Dr.Vasaraudzi. Bija problēmas ar maksts mikrofloru, un vienojāmies, ka pārbaudīsim arī manu partneri. Dr. Vasaraudze piedāvāja savā klīnikā pie cita ārsta veikt prostatas izmeklējumu - transrektālo prostatas ultrasonogrāfiju. Mans partneris ierodas uz izmekējumu, bet viņam rezultātā veic vēdera dobuma USG, jo nozīmēto diagnostiku nemaz tehnisku iemeslu dēļ pat nevar vēl veikt. Tas liecina, ka Dr. Vasaraudze nemaz nav lietas kursā, kas viņas klīnikā ir iespējams. Svarīgi ir tas, ka vēdera dobuma USG nesniedz pilnīgu priekšstatu par situāciju salīdzinot ar transrektālo prostatas USG, un to apliecināja USG ārsts, kas veica izmeklējumu. Daktere neatvainojās par radušos situāciju, tikai paziņoja, ka rezultāti neapstiprina patoloģijas, un ka viss ir kārtībā, kaut arī diagnostikas ārsts apgalvoja, ka izmeklējums var būt nepilnīgs. Diagnostika, kura nesniedz pilnīgu rezultātu, par 42 EUR. Diezgan liela vilšanās. Būtu vismaz piedāvājusi vēlāk veikt atkārtotu izmeklējumu bez maksas/ar atlaidi.
Izskatās, ka klīnikas interesēs ir gūt maksimālu peļņu, klīnika nav gatava atbildēt par kļūdām un tās labot.

Arī pati biju nozīmēta 2 reizes uz vairogdziedzera USG, kaut arī pirmajā reizē pateica, ka viss ir kārtībā kā arī pimrs otrās reizes bija veikti papildus citi nopietnāki izmeklējumi, kas arī apliecināja, ka viss ir kārtībā. Protams, ka otrajā reizē vairogdziedzera USG neko neapliecināja. Atkal izskatās, ka ir vēlme gūt maksimālu peļņu, pierakstot pie saviem speciālistiem.

Daktere, protams, ļoti atsaucīga un laipna, bet cena pakalpojumiem ir neadekvāta. Kopš šī gada cenas ir paaugstinātas, tagad ir 48 eur par 20 min vizīti. Par ko?