Dr. Vasaraudzes Privātklīnika - Ārstēšana

Man bija sarežģīta situācija ģinekoloģijā. Griezos pie dakteres I.Vasaraudzes privātklīnikā. 1.5gada atārtējos rezultāta nekāda. Izrādās, ka viņa mani izmeklēja vispusīgi, tāpēc mani slimību neatrada.

Z

D dace 27.12.2010

Varbuut pati arii esat vainiiga... ne vienmeer tikaat mineejusi sajutas vai kaadas citas izpausmes, kas liekas nemaz nav saistiitas ar ginekologjiju...
1, 5 gads nav radiitaajs...
un patiesiibaa, ik palaikam paraleeli jaapmeklee vismaz divi aarsti. Katrs aarsts straadaa ar savaam metodeem. Un veel nav mazsvariiga pieredze. Kaut gan Vasaraudzei, cik noprotu, pieredze ir.

R renesme 20.02.2013

piekrītu autorei-nu nav I. Vasaraudze laba ārste! Pieredzējusi-varbūt, bet ļooooti pavirša un liekas, ka jaunākos pētījumus nav pat lasījusi! Skaitās viņa ginekoloģe-endokrinoloģe, bet nu ja kā ginekoloģe viņa ir 50/50, tad endokrinoloģe viņa ir pilnīga 0!!!