Dr. Vasaraudzes Privātklīnika - Līga vasaraudze

Kaut kāds ārprāts ar kādu attieksmi līga vasaraudze runā ar klientiem!Nekad nemūžam vairs šajā klīnikā savu kāju nesperšu, un ja nevēlaties piedzīvot negatīvu izvirdumu no šīs histēriskās sievišķas puses, nekad neizmantojiet šī klīnikas pakalpojumus!Pirmo reizi dzīvē sastapos ar tik rupju attieksmi, saucās vēl privātklīnika!Es saprotu, ka šitā kundzīte ir dr. Vasaraudzes radiniece, bet iesaku dakterei apsvērt domu, vai pietiek ar radinieka statusu, lai strādātu sabiedriskā iestādē!???

H Hļupik 28.07.2012

Man gan vairāk interesē kur skatās VID, katreiz kad eju atstāju tajā superklīnikā ap 30-50 Ls. Čeku nekad nav devuši jau gadiem, tikai kaut kādu pacienta talonu, kas patiesībā nav nekāds attaisnojuma dokuments. Ar Līgas histēriju gan nav nācies saskarties.

B Barilla 09.03.2013

Ja čeku nedod, tad vajag pieprasīt, lai izdod čeku vai stingrās uzskaites kvītu. Jebkurā iestādē tas ir jādara obligāti. Nekāds pacienta talons nav attaisnojošs dokuments, ja tur nav ne uzņēmuma reģistrācijas numurs, ne adreses, ne uzrādītā PVN likmes. Ja tas netiek ievērots, tad uzņēmums nemaksā nodokļus pilnā apmērā. Šajā gadījumā jābūt uzstājīgam un jāprasa čeks vai kvīts.