www.sudzibas.lv Dr. Vasaraudzes Privātklīnika Vasaraudzes ārsta privātprakse

Dr. Vasaraudzes Privātklīnika - Vasaraudzes ārsta privātprakse

Дорогие женщины!Ни в коем случае не ходите к Dr.Vasaraudze na Čaka 105-2..как врач и специалист она никакая!Я долгое время не могла забеременить. Пошла к Dr.V., мне сказали, что уреплазма у меня, она якобы и препятствует беременности моей. Лечили больше года, каждый раз выписывали антибиотики, но результата никакого. Пошла к другому врачу, сказали, что проблема то ни в этом, а совершенно в другом была...Результат на лицо, я забеременила!Уреплазма присутствует почти у каждой женщины, у кого-то в большем количестве, у кого-то в меньшем и с ней беременнюют. Непонятно от чего меня тогда лечили там?! Дорогое удовольствие!!!Каждый такой визит здесь по 20 Ls за приём, при чём консультация то длится не более 5-10 мин.Что это за врач такой, у которой самой приходится всё спрашивать?!

V

A Anna 13.05.2009

Абсолютно согласна с предыдущей девушкой!
со мной была похожая ситуация- пришла к ней по поводу невозможности забеременеть.
врач ГОД меня лечила от уреаплазмы антибиотиками, причем рецепты повторялись.и мне же нужно было говорить Dr.Vasaraudze, что некоторые антибиотики я уже пила и результата нет. она все- равно назначала антибиотики.
постоянно приходилось все у нее спрашивать самой, от нее не было никакой инициативы, даже банальное обследование на гормоны по ее понятию мне были не нужны...
потом решила пойти к другому врачу- оказался полип в матке и повышенный пролактин.. сейчас назначили гистероскопию.. непонятно, как Dr.Vasaraudze могла не заметить этот полип при обследовании УЗИ и почему не направила на анализы гормонов... я очень жалею о бесцельно потраченном времени и денег у Dr.Vasaraudze . платить за 7 минут по 20 лат и гробить здоровье- непозволительная роскошь!
лишать бы таких врачей ( или правильней сказать Рвачей?) лицензий на медицинскую практику.
тем, кому дороги их деньги и здоровье, советую обходить это место-Vasaraudzes ārsta privātprakse- стороной!

A A. 08.04.2016

Отвечайте только за себя, и не давайте соответствующие советы людям, исходя только из своей неудачи! Просто вам /индивидуально/ неповезло:(((

A A. 08.04.2016

Какие 7 минут?! Что вы выдумываете? Сколько раз была.., и каждый раз как минимум 30 ~ 40 минут! Так что не лгите! Может это вас не больше 7 - ми минут можно выдержать, и не только доктору..?)))))

J josivs 13.05.2009

Atkal krievuškas:(

I ieva 13.05.2009

Krievuškas visskaistākas, laikām tu esi Josivs sieviete un tev skauž ka tavs vīrs pameta tevi krievuškas dēļ:):):):):) ha ha ha:) man vienkārši smieklīgi ka ir tādi idioti, laikam taisnība, ka visi normāli latvieši aizbraukuši citās zemēs strādāt, bet palikušu nu īsti debili, ka Josivs:):):) idi Josivs!!!:):):)
А девушке сочуствую, буду иметь в виду что к этому доктору нет смысла идти...

A A. 08.04.2016

А я знаю много людей которым Dr.Vasaraudze помогла, и они остались довольны, и до сих пор у неё, в том числе и я! Так что не надо по одной неудачной девушке, вешать клеймо на человека!:((

L linda 23.05.2009

sveiki!!
Nu, patiesiibaa man gan ir pavisam cits staasts. nevareeju palikt staavoklii, arii meeneshreizes man taa iisti nekad nebija bijushas stabilas, izmeegjinaaju visaadas vietas un visaadus aarstus, bet man viena draudzene ieteica pameegjinaat Vasaraudzi! jau pirmajaa reizee daktere nonjeema visaadas analiizes, visu apskatiijaas. ljoti gribeeju palikt staavoklii. braukaaju pie dakteres ik pa trim meeneshiem un pagaaja gads, ka paliku staavoklii - shobriid jau man mazajam driiz buus gadinjsh!!! :)

E egita 19.08.2009

Es arī apmeklēju šo ārsti un tikai vislabākās atsauksmes!

E Evita 09.12.2009

vasaraudze man pavisam nepatika...:(
vairs neiešu pie viņas

S sh 09.12.2009

Mana draudzene vairākus gadu, ar cerībām par mazuli pie viņas gāja, tik daudz naudas iztērēja un NEKAAAA.Aizvedām viņu pie viena ļoti laba homeopāta un manai draudzenei jau mazulim būs gadiņš.

A Agnese 28.12.2009

Par krievuškām piekrītu:) Lai cik arī skaistas gribētu būt, prastums kaut kā saglabājas...to pierāda kaut vai jūsu vēstules, meitenes, cik rupjus vārdus izmantojāt:)

Par Vasaraudzi - ļoti laba ārste!!!:):):)

K Krista 10.01.2010

Viens ārsts visiem patikt nevar!!!
Neviens jau ar varu neliek iet pie dr.Vasaraudzes.

L Leila 05.02.2010

Man arī viņa ļoti nepatika, 5minūšu konsultācija, ļoti aprauti atbild uz jautājumiem. Man bija problēmas ar hormoniem, iepriekš jau biju izlasīju par šo tēmu diezgan daudz info, bet tā vietā, lai viņa man kādu labu un nomierinošu vārdu pateiktu, izdvesa vien: "Nu gan jau būs labi". Tik vēsa attieksme no viņas puses, izgājusi no ārstes kabineta gandrīz apraudājos. Un maksa par konsultāciju, manuprāt, neadekvāta ārstēšanai. Neiesaku viņu!

H haahh 05.02.2010

A ko tad vinja audzee vasaraa ja taads uzvards -Vasaraudze?

I inga 06.02.2010

biju pie Dr. Vasaraudzes, taisija sonogrāfiju.Teikšu taa, kā speciālists -labs, bet cenas pāk augstas-sonogrāfija maksāja Ls.27, kur citās vietas ap Ls.20.

S svetlanavaganova 03.09.2010

я лечилась у васараудзе в 1998 году, у меня пропали на год месячные, и я набрала серьезно вес.
так вот, она лечила меня полгода и всё ок - я похудела, месячные пришли в норму, я беременела каждые полгода как кошка даже после того как мне удалили одну трубу. в итоге с одной трубой и после 8 абортов и одного выкидыша я забеременела тройней, а родила двойню.
может быть время меняет людей.. я давно не была у неё, мой последний визит в начале 2005г. вот сейчас опять собираюсь к ней - проблема думаю гормональная - весь лоб усыпан прыщами, и беременность тоже не наступает, вот уже год как не предохраняюсь, и секс по 4-5 раз в день! хотя может и после кесарева в матке чё то произошло.. в общем нужен мне врач.

D Dīdī 03.09.2010

4-5reizes dienā tad jau vārdu apakšā varēji rakstīt seks bomba:)

M marina 13.12.2010

Meitenes, esmu Vasaraudzes paciente jau 10 gadus, esmu krieviete ari ja kadam interese.
Tatad - vasaraudze ir ginekologe, nevis reproduktologe - vina izarstes Jus, ja Jums ir olnicu iekaisums, vai maksts iekaisums, norikos uz slimnicu ja jums ir dzemdes mioma, utt., bet ja ir neaugliba, javershas pie specialista - pie reproduktologa, uz specialo kliniku - piem Ava Clinic, (tiesam varu ieteikt Dr. Lakutinu) - tad tur skatis to jusu problemu kompleksaa, jo neaugliba ir vienmer ne tikai sievietes, bet para problema, un seit ir vajadzigs specialists.. Esmu arstejusies no neauglibas tris valstis piecas klinikas (Latvijaa, Austrijaa, Ukrainaa - Ukraina tiesam super klinika, saucas Isida, interneta var viegli atrast) bet nekad, nekad prata nevareja ienakt ka Vasaraudze mani var izarstet no neauglibas..

P prieks 25.01.2019

o, kā man patīk šādi loģiski, konstruktīvi, labi komentāri! :) Paldies!

L Linda 22.11.2011

Man ir nupat svaiga pieredze ar dakteri Vasaraudzi.Viņa man novēroja grūtniecību, tā kā pieredze man ir.Noteikti neiesaku, ļoti viduvēja ārste.Man arī viņa pateica diagnozi, ka es nevarēšot tik viegli palikt stāvoklī, bet neiedomājās, ka es jau varētu būt palikusi stāvoklī analīžu taisīšanas brīdī. Viņa mani arī nesūtīja uz ģenētiskām analīzēm, kaut gan pēc neveiksmīgās pirmās grūtniecības mani noteikti vajadzēja sūtīt.Viņa apgalvoja, ka viņas sonogrāfijā var redzēt visu, kas ir pilnīgas aplamības.Ģenētiskās lietas var redzēt tikai veicot analīzes.Ja mani būtu tur aizsūtījusi, būtu no sevis noņēmusi šo lielo atbildību, jo tagad man bērniņš ar iedzimtu ģenētisku anomāliju, kas nav ar nekādām zālēm ārstējama, jo nav izveidojies svarīgs orgāns smadzenītēs.Turklāt, kad 30 nedēļā to noskaidroja, viņa nemācēja paskaidrot magnētiskās rezonanses slēdzienu, jo nezināja.Dakterim tā kā būtu tik svarīgi orgāni jāpārzin. Dakteres attieksme ļoti neitrāla, tā kā pie valsts ārsta, tikai par labu naudu. Pat savu mobilā telefona numuru nepiedāvāja, kontaktējos tikai ar e-pastu darba dienās, brīvdienās nebija sasniedzama, ja kas notiek...Viņas privātprakses salons gan skaists, bet tā dēļ vien tur iet nav vērts...

L Leil 30.06.2012

2012.gada jūnijā biju pie Vasaraudzes risināt (ne)auglības jautājumu - pilnīgi garām, jo:
- privātprakses salons vairāk vai mazāk pieklājīgs, bet strādā tipiskā padomju laiku stilā (ir pavirša, sarunās nemēģina uzklausīt pacienta viedokli, arī kā speciālists nekāds - veiks tikai tās analīzes, kuras palūgsi. Beigu beigās pa vienu vizīti atstāj zem 100 LVL, bet jūties pazemota vismaz uz divām nedēļām).

Z zanerty 28.07.2012

NU RE, 80% KOMENTĀRU ŠEIT-NEGATĪVI! SPRIEDIET PAŠI PAR ŠO [slēpt]@

J juhuuu 23.11.2012

Ļoti slikta ārste...steidzami meklējiet citu ārstu, ja ārstējaties pie viņas! Tikai naudu zaudēsiet, un, ja esat jau stāvoklī-varat zaudēt arī bērnu dēļ viņas "ārstēšanas"!

Nespriediet pats !
Un pietiekami neslava !

C chivriv 23.01.2013

Nav dūmi bez uguns!
Bet man dikti nepatika, ka mājaslapā nav cenrāža! Kādēļ man būtu jātērē laiks un līdzekļi ik reizi zvanot un jautājot...vai varbūt tur cenas pēc deguniem nosaka uz vietas...