www.sudzibas.lv DPD vilsanas

DPD - vilsanas

Esmu loti neapmierinata ar SIA DPD kurjeru precu piegades grafikiem......Pasutiju preci,bet par cik man darba laiks ir katru darba dienu no astoniem ritaa lidz pieciem vakara....bet majas pec darba varu but tikai septinos.....jo darbs ir Riga,bet dzivoju Jumprava.....man kurjers, kuram butu japiegada pasutijums...atsakas man pieejama laika atvest pasutijumu....par piegadi esmu samaksajus un par preci pasutito ari....... Jautajums..kam tad mums tads kurjerdienests,ja nav iespejams piegadat preci kad esmu majas t.i. uz pasutito adresi..... Agrak ari biju klients sim kurjerdienestam,bet tagat gan esmu loti viilusies....

DPD Pārstāvja atbilde 24.10.2014

Labdien, Raita!
Atvainojamies, ka preces piegāde Jums šoreiz sagādājusi neērtības. Piegāde vakaros ir papildus pakalpojums, ko kā iespēju piedāvāt klientiem izlemj pats interneta veikals.
Lai nākotnē šādas situācijas neatkārtotos, lūdzam izvērtēt Jūsu iespējamo atrašanās vietu piegādes dienā. Piemēram, ja Jūs zināt, ka lielāko dienas daļu pavadīsiet darba vietā, tad iesakām preces piegādi pieteikt nevis uz dzīvesvietas adresi, bet gan uz darba vietas adresi.
Lai jauka un saulaina nedēļas nogale!

Latviešu tautas 24.10.2014

Televizoru vai veļas mazgašanas mašinu?