www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss-loģistikas trūkums

DPD - Slikts serviss-loģistikas trūkums

Dpd 19.03.2021 atsūta man sms ar tekstu: tuvākajās dienās plānota piegāde 05757950536374. Lūdzu gaidiet nākamo ziņu no mums.
Liels paldies par doto sms, bet ziņu nesagaidīju arī šodien 23.03.2021 un interesējos
pats, kas notiek ar manu paku nr,05757950536374, jo vienīgais ko redzu paka stāv Rīga ulriekstes ielā no tā paša 19.03.2021 datuma un nekust!
Fūri gaidām? Lidmašīnu? Vai ko?
Man sniedza atbildi: sūtījums ir nestandarta, līdz ar to piegāde tiks veikta tuvāko dienu laikā.
Piedodiet, bet ja no 19.03.2021 50kg smagu Tv nevar Dpd loģistikas darbinieki ieplānot un piegādāt uz Jelgavu! Par kādu loģistiku un apmierinātu klientu var iet runa?
Esmu pārliecināts, ja pats šodien nebūtu sācis meklēt savu, nepieciešamo paku, viņa jūsu noliktavā vēl ilgi gulētu, līdz kāds loģistikas guru, būtu tik laipns un neiedotu piegādei.
Sakiet kad, es saņemšu savu paku-datums, laiks.
Ar cieņu
ivo Sproģis
t. Nr.29407761
epasts [slēpt]@inbox.lv

23.03.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 24.03.2021

Labdien!

Informējam, ka sūtījuma piegāde ir reģistrēta uz 25.03.2021. Lūdzam sagaidīt informāciju par sūtījuma piegādes laiku.

Pateicamies par sapratni un atvainojamies, ja sūtījuma piegādes kavējumi ir sagādājuši neērtības!

Ar cieņu,
DPD