www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

5 dienas paciņa atrodas terminālī un netiek nosūtīta man. Man pašai jāzvana un jāmeklē, kur ir mana paciņa uz ko man 1. Reizē atbild: "mūsu sistēmā bija kļūda un kurjers rīt piegādās", nākošajā dienā uz 2. Zvanu man atbild: "nebija pievienots mans telefona nr. Un nevarēja tāpēc izsūtīt". Gaidu šodien.

18.12.2019

N NEDARITA 18.12.2019

Es arī esmu pazaudējusi vairāk kā 200poundus dēļ viņiem. Mana paka nav piegādāta kopš 2.decembra

T tele2 nidejs 18.12.2019

Paciņa vārīti pelmeņi,un bail ka neieskāpst?

K Kristīne 18.12.2019

Jums vismaz paceļ telefonu :)

Neceļ telefonu.
Šodien beidzot atbildēja, kad nedaudz rupjat uzrakstīju Facebook.
Protams pēc ilgas neatbildēšanas.
Ja nav noslēpums cik jūs naudas vērtība esat pazaudējusi apmēram.

K Kristīne 18.12.2019

Nepazaudējām neko, tik laiku un nervus. Būtu maksājuši pie saņemšanas. Tik jysk veikals zaudēja klientus un 350€ :) mūsu paka izrādījās, ka ir aizsūtīta uz otru Latvijas galu, uzreiz atteicāmies no tā, ka vedīs citu dienu.

Laimīgie Jūs...
Mes esam pazaudējuši vairāk kā 200poundus + sūtīšanas izmaksas ap 40eiro.
Protams met klausuli nost, bloķē nummurus, Facebook un epastiem neatbild,komentarus dzēš. Jautājot kāpēc tā nezinot.