www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Rakstu sakara ar to, kad piektdien biju majas lai sanemtu bernam sutito davanu no Anglijas. izradas kurjers bija par ko atstata zimite liecinaja.
Nu labi man zidainis taja bridi loti raudaja, kad iespejams nesadzirdeju zvanu. prieksa brivdienas puika loti gaida pirmdienu laibeidzot sanemtu jau nokavejusos davanu no teta dzimsanas diena.
pirmdienas ritā redzu piebrauc Dpd kurjers un esmu loti priecīga un gaidu kad nāks augša bet pēc neilga laika ne durvju zvans, ne telefona zvans kurjers aizbrauc projām. ieejot majas lapa izrādas šoreiz status
vajadzīgs kods. Majai durvju Koda nav, Kurjers bija piebraucis pie pašas kapnu telpas kur tas acim redzams, un vel jo viaak ka tad kurjers piektdien tika iekša lai atstātu zimitu? esmu loti vilušies un īpaši bērni.
Jagaida atkal nakama darba diena, un ieceltie plani aizbraukt uz laukiem kamer mamma nav uz darbu aizgajusi, apsveikt vardadiena bus jaatcelj

Papildināts Lanaw 27.02.2017

Viskurjers teica, kad neesot viņam bijis iedots mans atstātais telefons numurs. Šajā situācijā tam nav nozīmes. Ja jau reiz līdz mājām atbrauca un nodeva citu sūtījumu vēl kādai klientei, tad varēja aiziet līdz dzīvokla durvīm un pārliecināties vai klients ir mājās vai nē. Reizēm DHL ar tukšām rokām uzskrien augšā lai pārliecinātos vai esam mājās un lieki nestiept paku.
Sūtījums tika saņemts vakarā un rīt varu vairs negaidīt.

Varbūtaizcieņaspretsavapubliskāvēstījumalasītājiemtomērbūtuvērtsmazlietarīpiedomātpiepareizrakstībasunpunktuācijas.,.,

L Lanaw 27.02.2017

Paldies par ieteikumu. Buus man beidzot jaatrod kaads kursh vareetu man datoraa ielikt Latvieshu valodu. Ir meginaats, bet nesekmiigi.

A atriebeja266 27.02.2017

Tu,Jautrais analītiķi,vai pareizāk ,stulbo analītiķi ,aizej labāk izguli dzèrumu,jo,nevienam neinteresē tavas stulbās,subjektīvās domas .Satiecieties ar Aigaru dzīvā veidā un muldiet cik patīk .Bet neaprejiet cilvēkus .Kauns ka tādi latvieši.

donna b 27.02.2017

Varbut esmu kada ipasa, bet NEKAD nebija problemu ne ar DPD, ne ar DHL un ne ar Latvijas Pasta (ka vinu serviss saucas, Express pasts?) preci piegadi. Vieniga sudziba uz DHL vienreiz bija jo vini piagadaja ATRAK paku, neka pasi rakstija. Ja esi pacelis telefonu kad vini zvana, nebija nekadas viltus piegades, ka neuzzvanija pie durvim utt. Varbut man ipasi veicas. Kad vajafzeja nesen preci atmuitot caur DHL un Latvijas muitu, viss notika 1.5 stundas laikaa (emails, komunikacija ar mani, kamer es parskaitiju naudu, atrkastiju atpakal utt). Seit dazi sudzas ka kurjeri ir kaut kadi puscilveki, bet vispar domajat cik vinam sutijumu japiegada un atrums ar ietekme vinu atalgojumu?

God. atriebeja266 (266 - ir atriebto skaits, vai?)!
Dziļi nožēloju, ka ir organismi, kuri, savu vecāku vieglprātīgās attieksmes dēļ, spiest klīst pa šo pasauli kā nevienam nevajadzīgi autsaideri.
Nevajag visus mērīt pēc savas mērauklas(litrāžas) un savus kroplo vaukšķēšanu pietaupi tiem salašņām ar kuriem ikdienā komunicē!
Ja tev smadzeņu vietā nav kontraceptīvais līdzeklis, ar kuru tavi vecāki centās pasargāt pasauli no tavas parādīšanās tajā, tad vajadzētu saprast, ka atšķirībā no tevis, es vēl neesmu nevienu aprējis. Tā ka mauc virsū uzpurni, un dusi saldi!

L Lanaw 27.02.2017

Saņēmām atvainošanos un sūtījums tika saņemts šovakar. Šķiet mūsu dēļ vēlreiz brauca uz Dobeli, bet nu nejutīšos vainīga, jo biju mājās visu dienu.Bērni ļoti priecīgi un protams man arī prieks. Rīt no rīta varēšu aizbraukt un apsveikt mammu vārda dienā.

C critical thinker 27.02.2017

latviešu valoda datorā - ja ir kaut kāda aizvēsturiska sistēma - skatiet šeit https://laacz.lv/apostrofs/.

bet vispār jau būtu jābūt pašā windows. nu, varbūt jums ir XP vai sazin kas

Viss ir labs, kas labi beidzas.

L Lanaw 27.02.2017

Dators nav pirkts Latvijā. Latviešu valodu ieliku, bet burtus ar garumzīmēm un mīkstinājuma zīmēm nevaru uzspiest kā vienmēr tas ir ticis darīts. Nu tas tā. Šoreiz telefons nāk palīgā, un būs jāizmanto biežāk.

L Lanaw 06.03.2017

Liels paldies DPD par atvainošanos gan epastā, gan ar šādu pārsteigumu. Saprotu, mēs visi esam cilvēki un mēdzam kļūdīties.