www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Gaidiju savu sutijumu 2 nedelas, pirmdienas rita esmu darba un man atnak sms 07.06 [ DPD kurjers sodien 9.36-10.36 piegadas jums paku. Ja velaties mainit dienu atbildiet1;2;3;] Es sms aizsutu atbildi , ka adrese varu but tikai 14.15, atnak atbilde [Si ir automatiska zina. Atbilde sastadita nepareizi] , nu neko gaidu kas buis talak. 9.14 zvana DPD kurjers[ nu vai jus busiet noraditaja adrese? Uz ko es atbildu ka nebusu, vai nevar pec plkst. 14, atbildeja ne nevarot, ka uz laukiem precu piegade notiekot tikai pec vinu noteikta laika, nu tad kurjers man ieteica no sutijuma atteikties, ko es ari izdariju! Ta es savu sutijumu nesanemu! TAD INTERESANTI, KAM TAD SIS KANTORIS STRADA??????????

I

A Arrmands 28.11.2016

jā, man arī ir slikta pieredze ar DPD Latvia. kurjers nemācēja atrast adresi, jo ''neesot vietējais'', un paka bija sabojāta, un slapja :D

DPD Pārstāvja atbilde 29.11.2016

Labdien,

Paldies par situācijas izklāstu.
Lūdzu pieņemiet mūsu atvainošanos!

Noteikti noskaidrosim kāpēc radusies šāda situācija.
Lūdzu norādiet DPD sūtījuma numuru, saņēmēju un piegādes adresi, lai varam veikt lietas apstākļu tālāko noskaidrošanu, atbildi nosūtot uz e-pastu [email protected].

Pateicoties par sapratni un gaidot Jūsu atbildi,
DPD

K kunelins776 14.02.2017

Kā jūs vel neesat bankrotējuši? Vissliktākais servis, ar ko vien nācies saskarties!