DPD - Slikts serviss .
Sūdzība par nepieņemamu servisu un dīkstāvi svētkos .Labdien! Vēlos izteikt vislielāko neapmierinātību ar DPD vadības lēmumu pilnībā apturēt pakalpojumu sniegšanu uz divām diennaktīm (23. un 24. jūnijā).Mana paka jau 22. jūnija vakarā (plkst. 22:43) tika veiksmīgi sašķirota Rīgas terminālā un atradās rokas stiepiena attālumā. Situācija, kad paka fiziski stāv noliktavā, bet netiek piegādāta klientam, jo uzņēmums ir paņēmis pilnīgas brīvdienas, nav pieņemama. Klienti maksā naudu par pakalpojumu un loģistiku, nevis par to, lai finansētu jūsu uzņēmuma divu dienu dīkstāvi.Mūsdienu servisa līmenī nekur pasaulē un Eiropā cienījami loģistikas uzņēmumi neatļaujas pilnībā "atslēgt" sistēmu. Vadībai vajadzēja nodrošināt vismaz saīsināto darba laiku 23. jūnijā (kaut vai līdz plkst. 14:00 vai 15:00), lai izvadātu jau sašķirotos sūtījumus tiem cilvēkiem, kuriem tie ir steidzami un svarīgi.Šāda attieksme pret klientu ir klaji neprofesionāla.
Pievienot komentāru