www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

Paka netiek piegādāta jau 3 dienas, dāvana, kuras vērtība ir 1500eur vienkārši mētājas terminālī, un visiem ir pie vienas vietas kas ar to notiek. Operatori negrib strādāt, tikai Saka ka paka ir terminālī, ko es redzu arī tā. Liels "paldies" par bezdarbu. Pirmā un pēdējā reize, kad izmantoju šī kantora pakalpojumus, pilnīga 0 salīdzinot ar Omniva.

26.10.2023

Papildināts Edgars1233213603 26.10.2023

05757966097431

Gaidu risinājumu/saziņu no jūsu puses, protams, ja jūs vismaz kaut ko varat izdarīt, bet nu diez vai.

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 27.10.2023

Labdien!

Informējam, ka mainot piegādes adresi, piegāde pārceļas uz nākamo darba dienu, tāpēc 25.10. piegādi nebija iespējams organizēt uz jauno adresi.

Atbilstoši sistēmā pieejamai informācijai, sūtījums vakar tika piegādāts.

Paldies par sapratni un ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!

Ar cieņu,
DPD

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Edgars1233213603 27.10.2023

Jūs 24.10 atsūtījāt, kā piegāde būs 25.10, piegādes nebija, tāpēc tika mainīta adrese, lai vēl neparceltos uz vienu dienu.

Paldies, nekādā gadījumā turpmākā sadarbība netiek izskatīta