www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Slikts serviss ir tāpēc, ka biju veikusi pasūtījumu 05757945541230 no aptiekas azeta ar medikamentu piegādi mājās. Piegādes dienā saņēmu sms, cikos notiks piegāde no 11: 25-12: 25; laiks apmierināja un mainīt to nevēlējos, tādēļ sāku mierīgi gaidīt. Telefona zvanu negaidīju, jo pasūtījumā biju norādīJusi kāpņu telpas kodu un stāvu, kā arī piegādes laiks jau bija saskaņots! Taču liels bija mans pārsteigums, kad saņēmu otru sms, kurā norādīts, ka kurjeram neizdevās piekļūt adresei!
Pārbaudīju neatbildētos zvanus, tiešām tika nevēlējos, tādēļ sāku mierīgi gaidīt. Telefona zvanu negaidīju, jo pasūtījumā biju norādījuākts zvanīt pat 4 min pirms noteiktā piegādes laika un pēdējais kurjera zvans bija tieši 11: 25. Izskatās, ka pēc tā arī beidzās kurjera mēģinājumi piekļūt adresei. Tad rodas jautājums, priekš kam ir vajadzīgs saskaņot piegādes laiku un rakstīt durvju kodu, ja viss ir atkarīgs no atbildētā vai neatbildētā telefona zvana?
Ja dpd kurjera pienākumos neietilpst, izkāpt no busiņa un uznest paku pie dzīvokļa durvīm, tad viņi nedrīkst apkalpot aptiekas azeta klientus ar medikamentu piegādi mājās!

Iluta

11.03.2022

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 11.03.2022

Labdien!

Jūsu iesniegtā informācija tika nodota atbildīgajam kurjeru koordinatoram un ar nožēlu jāatzīst, ka ir konstatēta cilvēciska kļūda, kas rezultējusies ar neveiksmīgu piegādi.
Pašlaik sūtījums ir piegādāts DPD Paku Skapī un Jums ir nosūtīts paziņojums par sūtījuma izņemšanu.

Patiesi atvainojamies un ceram uz Jūsu sapratni, vienlaikus noteikti veiksim papildu aktivitātes, lai uzlabotu sūtījumu piegādes kvalitāti!

Ar cieņu,
DPD Latvija