www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

AtrisinātaDPD - Slikts serviss

1) 06.10. Nestrādā Dpd pakomāts lidoņu ielā, Rīgā. Klientu serviss tajā momentā (plkst.21: 00) nestrādā.. Jauki!:) ne izņemt, ne nosūtīt. Izvēlējos Omnivu.
2) paciņa izsūtīta 15.10. , mājaslapā rakstīts, ka saņemšu 1-3 darba dienās… ir 20.10. Kopā ar brīvdienām 5 dienas jau, bez - 3. Kur paciņa? Paldies! Šobrīd mājaslapā nevar atrast vairs cik dienās saņemšu paku.

Jebkurā gadījumā - pāreju uz Omnivu. Paldies!

20.10.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 20.10.2021

Labdien!

Paldies par ziņojumu!
Paku Skapis Lidoņu ielā ir tehniskā kārtībā un to droši varat izmantot. Tehniskais dienests tika nosūtīts.

Papildus lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā, lai varam noskaidrot kavējuma iemeslus.

Ar cieņu,
DPD

Papildināts linavasiljevaa 20.10.2021

05757960369283

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 21.10.2021

Labdien!

Saistībā ar pieaugošo apjomu DPD termināļos Jūsu sūtījuma piegāde netika nodrošināta standarta piegādes laikā.
Tomēr, pēc pieejamās informācijas, sūtījums ir jau piegādāts izvēlētajā DPD Paku Skapī.

Patiesi atvainojamies, ka sūtījuma piegādes kavējumi ir sagādājuši neērtības!

Ar cieņu,
DPD

Sūdzība veiksmīgi atrisināta linavasiljevaa 23.10.2021

Atrisināts!

MURAKAMI 20.10.2021

1-3 dienas OMNIVA solija kad vēl nebija COVIDa un nebija pārslogoti... Tagad kā sānāks.
Vienu reizi pats sūtīju uz D-pili - 2. dienas un vienu reizi gaidīju paciņu uz Ķengaragu no Juglas - 10. dienas. xD

L linavasiljevaa 20.10.2021

Ilgi sūta un vēl pakomāts šad tad nestrādā 😃👌🏽 Un man 2 paciņas šobrîd klejo ar DPD, murgs