www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Mana paciņa šķirošanā stāv kopš 07.04. , sazvanīt dpd arī nav iespējams - ne 9 no rīta, ne 12 pusdienlaikā, ne 16 vakarā. Cik ilgi lv dpd ir nepieciešams laiks, lai sašķirotu ienākušās paciņas? Vispār nevar rēķināties! Jūtos vīlusies un noteikti vairs neizmantošu dpd pakalpojumus nākotnē, ja reiz no Polijas paciņu atved ātrāk kā lv spēj vispār sašķirot.

12.04.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 13.04.2021

Labdien!

Saistībā ar lielo sūtījumu apjomu, sūtījumu pārkraušana un apstrāde prasa vairāk laika.
Jūsu sūtījuma piegāde ir reģistrēta tuvāko darba dienu laikā.

Pateicamies par saprati un lūdzam uzgaidīt informāciju no kurjera par sūtījuma piegādi.

Ar cieņu,
DPD

K

K Krist.ne 12.04.2021

DPD mājaslapā ir info ka piegāde kavējās līdz pat nedēļai un tagad tā problēma nav tikai ar DPD bet praktiski ar visiem piegādātājiem.es paciņu gaidiju 14 dienas lai gan parasti 2-5 dienas

W Wipers 19.04.2021

Tak, lai nepieņem jaunas piegādes un tiek ar vecajām galā.