www.sudzibas.lv DPD Slikts Serviss

DPD - Slikts Serviss

Sūtījums nedēļu stāv Rīgas terminālā un netiek piegādāts, sazvanīt nav iespējams katru dienu zvanu pa 35 min gaidu - neviens neatbild. Uz epastiem arī neatbild. Sazinājos ar kompāniju no kuras iegādājos preci, itkā viņi sazinājušies ar Dpd Sola piegādāt rīt un tad atkal rīt, bet sūtījums nav saņemts. No Polijas līdz Latvijai atnāca 3 dienās, bet Latvijā tepat Rīgā nevar piegādāt nedēļas laikā. Būtu pats gatavs izņemt sūtījumu un aizbraukt pakaļ, bet protams nav iespējams sazināties. Pilnīgi tiek ignorēti ienākoši zvani un epasti.

19.01.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 19.01.2021

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu un noskaidrot sūtījuma statusu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD Kvalitātes nodaļa

Papildināts Kristaps Rebins 19.01.2021

13229600702940

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 20.01.2021

Sveicināti!

Paldies par iesūtīto izsekošanas numuru!
Pēc pieejamas informācijas sūtījuma piegāde ir reģistrēta uz 21.01. un ir pievienota Jūsu kontaktinformācija!

Ar cieņu,
DPD