www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Sūtījums jau no 30.12.2020 stāv šķirošanā un nekas nenotiek. Zvanot uz Dpd viņi atbild kad tuvāko dienu laikā piegādās, to jau viņi Sola pusotru nedēļu. Tiešām esmu vīlies dpd, jo iepriekš tādu problēmu nav bijis saistībā ar Dpd. Es saprotu kad tagad dēļ covida daudz sūtījumu, tur var kavēties 2-3 dienas, bet ne jau 2 nedēļas. 05757892985864

15.01.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 18.01.2021

Sveicināti!

Lūdzam Jūs sazināties ar uzņēmumu, kur esat veikuši pasūtījumu, lai pieteiktu zaudējumu.

Pateicamies par sapratni!

Ar cieņu,
DPD Kvalitāte nodaļa

B

A aivina 16.01.2021

DPD vispār ir parodija, ne piegādātāji!Savu sūtījumu gaidu jau cik dienas un kad sazinos, tad atbilde vienmēr viena - Labdien! Ļoti atvainojamies, ka piegāde kavējas. Šobrīd lielo sūtījumu apjomu dēļ piegādes diemžēl kavējas. Jūsu paka šobrīd atrodas Rīgas terminālī un mēģināsim to piegādāt pēc iespējas ātrāk. Ideāls serviss!

н НеКариньш 16.01.2021

DPD nsv vainigs: visas problēmas sarikoja ministru kabinēts ar Kāriņu prikšgalā. Piemieram, kāpēc ir iespējas nopirk ālus un alkoholi, bet pildspalvas - ne! ..