www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss

DPD - Slikts serviss

Pasūtot tet.lv majas lapa tv, piegādei bija jābūt jau 17.11, bet cik secinot Dpd šoferis nav pildījis savu uzdevumu. Neskatoties uz to šorīt saņemot ziņu, ka piegāde būs laikā posmā no 10.00-12.00. Šoferis zvana, ka esot klāt nepabrīdinot ne 10 min pirms ne 5 min pirms aizbildinoties, ka viņam neesot tam laikā pazvanīt tieši pirms ierašanos. Esmu strādājoša, mājas nevaru gaidīt 2h, kad ieradīsies vai varbūt tāpat kā otrdien vnk neieradīsies. Tad nu 5 minūšu laikā esmu pie majas, bet šoferis reizē ar mani iebrauca sētā. Ka tākā atkal sanāk nesmuki, Saka ka gaida jau sētā, bet patiesībā vēl nav piebraucis, nelaipns, atver busa durvis tv stāv slīpi ne stabili novietots, šī bija ļoti nepatīkama pieredze. Ar cieņu Inta.

20.11.2020

Atbilde no DPD Pārstāvja atbilde 20.11.2020

Labdien!
Sūtījums DPD tika nodots 17.11., piegāde tika organizēta nākamajā darba dienā (18.11. bija valsts oficiālā svētku diena).
Ar kurjeru tika izrunāts šis gadījums un kurjers atvainojas par Jums radītajām neērtībām.

Ar cieņu,
DPD Kvalitātes nodaļa