www.sudzibas.lv DPD Slikts serviss, bezatbildība

DPD - Slikts serviss, bezatbildība

24,03,21 bija jāsaņem sūtījums, par ko saņēmu sms, ka kurjers būs 19.37-21.37 paralēli arī sievai atnāca sms, ka tajā pašā laikā tiks atvesti svarīgi dokumenti uz parakstīšanu ar to pašu kurjeru. Kurjers man nezvanija vispār, sievai ap 15.00 dienā uzprasija adresi, jo nespēj to atrast... Atbild ar "skaidrs, ka nekas nav skaidrs" un nomet klausuli. Protams nogaidijuši noteikto laiku, neviens tā arī neatbrauca. Ne sms, ka netiks piegādāts, nekas. Aplūkojot trackingu ap plkst. 17.00 abiem sūtijumiem statuss izmainīts uz "nekorekta adrese". Nākamā dienā no paša rīta zvaniju uz apkalpošanas centru, izstāstiju situāciju, uz ko man atbildēja, ka info nodos kurjeram un paku man atsūtīs. Paralēli arī sieva uzzvanija, un atbilde bija tā pati. Katram gadījumam tajā pašā dienā pēcpusdienā uzzvaniju, un operatore bija izbrīnīta, pirmo reizi to visu dzird, un atkal tika solīts, ka nodos info. Sieva uzrakstija uzņēmumam (aizpildot web formu) , pēc dienas tika saņemta atbilde, ka tuvāko dienu laikā atvedīs. Es aiznākamā dienā dienā atkal zvanot, saņēmu to pašu atbildi, ka viss tiks nodots kurjeram... Uzrakstiju arī web formu, uz kuru arī atbildēja ka tuvāko dienu laikā tiks piegādāts. Pagāja 5 dienas, un nekādas info. Šodien atkal zvanot, atbilde tieši tā pati, mēs esam aizņemti, neko nezinam kad un kā būs, pie tam, es jau piedāvāju vismaz savu paku uz pakomātu nodot. Bet protams, tā arī nav iespēja.
Attieksme maksimāli vienaldzīga un bezatbildīga.

31.03.2021

05815056570670

Papildināts Toms L-Kolbins 31.03.2021

Kā saka, ja es esmu atnācis uz teātri, samaksāju naudu par biļeti, tad mani neinteresē, ka aktierim vēders sāp, vai ir citas problēmas.

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 31.03.2021

Labdien!

Informējam, ka pieaugot sūtījumu apjomiem DPD termināļos, sūtījumu piegādes var kavēties. Tādēļ atvainojamies, ka sūtījuma piegāde netiek nodrošināta standarta piegādes laikā un kavējums Jums ir radījis papildus neērtības!

Pēc pieejamās informācijas sūtījuma piegāde ir reģistrēta tuvāko darba dienu laikā un ir atzīmēta papildus informācija. Lūdzam Jūs sagaidīt sms ziņojumu par sūtījuma piegādes laiku.

Pateicamies par sapratni!

Ar cieņu,