www.sudzibas.lv DPD Serviss vienkārši dīīī.....

DPD - Serviss vienkārši dīīī.....

Sūtījumi no Polijas nāk ātrāk nekā no šīs bodītes. Nedēļas laikā nevarot piegādāt paku - pakomātā neesot vietas >< piegādes adresi nomainīt ar nevar... Ibio rio - neviens vispār nekasās par piegādi. Paka braukā turp šurp un visiem poh... Ne sūda nevar ar šiem sarunāt.

20.08.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 31.08.2021

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD

M Maksims Tronevs 06.04.2021
piegade

купил монитор 25 марта и так еще не получил свой товар

J Juris S 08.04.2021
Slikts serviss

DPD nespēj ne piegādāt sūtījumu, ne sniegt informāciju kad tas tiks piegādāts. Uz pieteikumiem internetā neatbild, telefons nav sazvanāms. Esmu gatavs pats braukt pakaļ uz termināli pēc pakas, bet kur tas ir un vai man izsniegs?

I IL11 09.04.2021
Lielākais kaktu kantoris

Ar savu attieksmi pret klientu šīs mēslu kaudzes kantoris ir uz visiem laikiem pazaudējis uzņēmuma sadarbību. Nevienam neiesaku turpināt sadarbību ar šo kantori

R rolle jana 06.08.2021
Piegādes laiks

Tikai viens vienīgs piegādes laiks, kuru norāda DPD kurjers. Saprotu. Nesaprotu kapēc veikali izvēlas DPD pakalpojumus, jo atsakos, neelastīga piegades laika dēļ, jau no otra pirkuma. Nekorekta attieksme!