www.sudzibas.lv DPD Serviss drausmīgs

DPD - Serviss drausmīgs

Biju iegādājusies preci 1a.lv kuru pasūtīju ar piegādi caur dpd vakar 05.02.20 preci bij jāatved. Nepietiek ar to kad kurjers man piezvanīja un teicu ka tajā laikā nevaru būt viņš sāka pacelt balsi. Zvanīju uz dpd protams atvainojās, bet risinājumu nekādu pēc laika kurjers atkal zvanīja un sāka kliegt kad mēs klienti nez ko no sevīm iedomājāmies. Šodien 06.02.20 no rīta klusums zvanīju dpd paku pat kurjers nav paņēmis neviens nezvan apkalpošana ir drausmīga vairs negriezīšos ar liel gabarīta preču pasūtīšanu jo laikus neko nevar atvest un no kurjera atvainošanos tā arī nedabūju drausmīgs kantoris.

06.02.2020

Atbilde no DPD Pārstāvja atbilde 10.02.2020

Labdien!

Situācijas apstākļu izvērtēšanai no kurjera tika pieprasīts paskaidrojums, viedokļi ir pretrunīgi.
Kliente vēlējās, lai kurjeri veic maršruta izmaiņas, bet tas ir pretrunā ar DPD noteikumiem. Kurjers skaidro, ka uz klienti nav bļāvis, bet iespējams klientei nav paticis viņa balss tonis.
Piegāde tika veikta nākamajā darba dienā, kurjeram zvanot pirms piegādes.

Atvainojamies par klientei sagādātajām neērtībām!

Ar cieņu
DPD Kvalitātes nodaļa