www.sudzibas.lv DPD Preces bojāšana, pārvedot no punkta A uz punktu B

DPD - Preces bojāšana, pārvedot no punkta A uz punktu B

31.03.22. Man atrakstīja meitene, kurai es biju pārdevusi multifunkcionālo katlu. Delimano katls bija jauns, nelietots, bet viņa no Aizputes rakstīja, ka katls ir sadauzīts, izkrituši gabali, ieplīsis korpuss. Sūtīju ar Dpd no Jūrmalas uz aizputi.
Ja nevar sūtīt tāda tipa elektroierīces ar pakomāta starpniecību, tad tā arī jāieraksta noteikumos. Es tieši lasīju noteikumus, kā jāsūta elektropreces. Cauri pārtikas ietinamajai plēvei varēja redzēt, ka tas ir smalks rīks, bet tik un tā tas ticis sviests, mētāts, varbūt kāpts virsū vai kāds smagums uzsviests. Skumji. Klāt pievienotas meitenes atsūtītās bildes, kur redzami bojājumi, sviežot. Dpd, kā risināsiet problēmu?
Sūtījuma nr. 05757960595584

31.03.2022

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 05.04.2022

Labdien!

Sūtījuma iepakojums tiek novērtēts kā nepietiekams Sūtot trauslus, plīstošus priekšmetus un mazo sadzīves tehniku, iesākam saturu iepakot kartona kastē, izmantojot amortizējošo iepakojumu (burbuļplēvi, putuplasta granulas, gofrēto kartonu, papīra skaidas) pietiekamā daudzumā.
Sūtījuma iepakojumam ir jānodrošina preces saglabāšanās visu transporta laiku. Sūtījumu šķirošanas process ir automatizēts. Sūtījumi var gan rotēt, gan arī būt kritumi, piemēram, no vienas transportēšanas lentes uz citu.
Vairāk informācijas un informatīvo ieteikumu atradīsiet DPD mājaslapā: https://www.dpd.com/lv/sakums/noteikumi/iepakosanas_noteikumi/sutijuma_iepakosana.

Paldies par sapratni un ceram uz turpmāku veiksmīgu sadarbību!

Ar cieņu,
DPD

D Diāna Auziņa 31.03.2022

Dpd

Life_is_life 31.03.2022

Arprats

K kosrem 31.03.2022

Esmu redzējis, kā tie trakie brauc. Reiz steidzos, braucu uz 90 tak mani DPD mašīna apdzina, kā stāvošu. man patīk ātri braukt, bet ne tik ātri.

S stellas 31.03.2022

Vienkārši pareizi jāiepako, kā norādīts dpd mājas lapā. Kartona kastē, pati ierīce burbuļplēvē, kastē putuplasts/ kartons. Virsū uzlīme, ka trausls saturs.
Tur arī norāde, ka iepakojumam jābūt tādam, lai sūtījums nesabojātos, krītot no 70-80 cm augstuma.
Ietīt pārtikas plēvē galīgi nav pietiekami.