www.sudzibas.lv DPD Плохой сервис

AtrisinātaDPD - Плохой сервис

Заказала с 220. Лв посылку с комфортной доставкой до дома, оплатила. Предположительное число доставки 31.05.2023. На сайте по отслеживанию посылок Dpd посылка неделю никуда вообще не двигалась, а вчера появилась надпись гласящая о том, что посылка доставлена в ригу на склад по причине «отказ от посылки», но мне ни кто не звонил и не приезжал с доставкой. 05757973160151 номер посылки

06.06.2023

Компания получила уведомление об этой жалобе

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 06.06.2023

Labdien!

Informējam, ka nosūtītājs bija izveidojis sūtījumu, kurš sastāv no trīs pakām, taču fiziski tika nodota tikai viena paka. Tā kā sūtījums bija nepilns, tam nebija iespējams organizēt piegādi, par ko tika informēts arī nosūtītājs. Ņemot vērā, ka no nosūtītāja netika saņemta informācija kā rīkoties ar sūtījumu, beidzoties uzglabāšanas laikam, tas tiek atgriezts atpakaļ nosūtītājam.

Aicinām Jūs sazināties ar nosūtītāju un informēt par radušos situāciju.

Ar cieņu,
DPD

Sūdzība veiksmīgi atrisināta Sudzibas.lv Admin 15.10.2023

Uzņēmuma DPD pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisinātu augstāk minēto situāciju. Diemžēl nav bijis iespējams saņemt atbildi no sūdzības autora, tāpēc sūdzība tiek uzskatīta par atrisinātu.

Pievienot komentāru

Pozitīva Neitrāla Negatīva
Lejupielādēt failus

Sīkdatnes mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantotas, lai darbu tajā padarītu draudzīgāku un efektīvāku lietotājiem. Lai nodrošinātu visu vietnes funkciju darbību, lūdzu noklikšķiniet uz „Pieņemt Sīkdatnes”. Plašākai informācijai iepazīstaties ar mūsu Sīkdatņu lietošanas noteikumiem un ar mūsu Personas datu apstrādes noteikumiem.

Pieņemt Sīkdatnes