www.sudzibas.lv DPD Piegādes termiņš

DPD - Piegādes termiņš

Tika veikts pasūtījums no interneta veikala, ar kurjer dienestu Dpd. Tika atsūtīta sms ziņa, ka piegāde būs 12.01.2021. Līdz šai dienai paka vēl joprojām nav piegādāta, skatoties izsekošanas kodu, rādās, ka paka stāv uz vietas jau nedēļu. Sazvanīt Dpd vienkārši nav iespējams.

18.01.2021

Atbilde no DPD Support Pārstāvja atbilde 19.01.2021

Labdien!

Lai varētu veikt konkrētās situācijas izmeklēšanu, lūdzam Jūs nomainīt sūdzību, norādot DPD sūtījuma numuru, vai arī pievienot to komentārā.

Ar cieņu,
DPD Kvalitātes nodaļa

I

A anda 18.01.2021

Mana paka arī tur pat stāv 5 dienas! Sazvanīt NAV iespējams jo, gaidot 25 min, telefonu tā arī neviens nepaceļ. Tādai lielai kompān8jai vajadzētu kaunēties par šādu [slēpt]@ No Ķīnas ātrāk preci atved kā no Rīgas 20 km vedot!

R Radiatum21 18.01.2021

Es zvanīju 8:01 no rīta - tikai tad atbildēja, pie tam ļoti ātri.

A anda 18.01.2021

Es zvanīju vairākas dienas pa 25 min- tā arī nesazvanīju. Aizrakstīju, taču uz to saņēmu atbildi pēc pāris dienām un arī tādu ,,atfutbolēšany,, . Saņemsiet sūtījumu tuvāko dienu laikā. Laiks iet, bet sūtījums man nepietuvojās kaut gan atrodās no manis 15 km.

D Danija Saule 18.01.2021

Pievienojos sūdzībai. Preci no internetveikala pasūtīju 30. Dec, 31. Dec internetveikals noformēja izsūtīšanu ar Dpd, sūtījums Rīgā šķirošanā nonāca 13. Janvārī, kur stāv vēljoprojām. Šodien uzrakstīju e-pastu, protams atbildes nav. Savukārt kolēģim pasūtījums šķirošanā stāv jau no 8. Janvāra, viņš šodien 5reizes zvanīja uz Dpd līdz brīdim, kad atvienojas, tā arī nesazvanīja.
Un tagad visus tos gudrīšus kas visos soc tīklos un medijos gudri komentē, par to kāpēc cilvēki “Cepjās” ja visu var iegādāties internetā, gribas vienkārši, atvainojos, pasūtīt piecas mājas tālāk. Pirms nepilnām trim nedēļām pasūtīju ziemas kurtku, kura šobrīd būtu bijusi ļoti vajadzīga, bet laikam tā būs jānēsā vasarā. Un stulbākais ir tas, ka esi bezspēcīgs, jo naudu esi samaksājis, veikals ir nosūtījis, tikai tāda viena “maziņa” problēma, ka Dpd nespēj piegādāt.

A anda 18.01.2021

Tyrklāt manā pakā ir bērnu ragaviņas, kuras diemžēl bērns nespēs šogad iemēğināt jo DPD nespēj tās piegādāt!